Ядрено магнитен резонанс

  • 1 031
  • 2
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 508
Здравейте  Simple Smile
на 10ти мартще правим ЯМР на моето момченце във Военна болница. Той е с диагноза хипоплазия /хипопластични папили/. За първи път е и искам да ви попитам горе долу как протича? Така и не ми казаха след това трябва ли да преспи една нощ в болницата, как протичт нещата с упойката, трудно ли се събужда след това? Малко съм се притеснила  Laughing
И искам да ви попитам и за изследванията, искат ми пълна кръвна картина, урина, кръвна захар, ЕКГ и тест за упойки. Това ли е всичко? Лекарката ми ги изреди в движение и ме е страх да не е пропуснала нещо.
Благодаря ви предварително   bouquet

# 1
  • Мнения: 1 040
Здравей Надя 2007 и ние правихме ямр на моето момченце в ВМА нашия невролог ни даде направление след което отидохме да си запишем час от регистратурата ни дадоха номер на анестезиолог на който звъннахме и се разбрахме за кой ден и в колко часа,не трябва да е болно детенцето сутринта да не е яло да не е пило вода,да не е пило лекарства,на нас не са ни искали тези изследвания които на вас са искали ние сме с епилепсия.На точния  ден бяхме в ВМА сутринта анестезиолога дойде би му упойката като се унесе сина ми ние излезнахме навън направиха му ямр което продължи към 40 минути викнаха ни и докато не се осафери сина ми от упойката анестизиолога не си тръгна докато не се увери че сина ми е добре,упойката струваше 80 лв.След това си взехме детенцето добре се чустваше, не трябваше да яде поне два часа след упойката и вода да не пие и като дойде времето с такъв апетит яде а нашия е злояд до ента степен.Затова няма нищо страшно не се притеснявай.успех ти желая и да кажеш как е минало всичко. Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 2 262
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=31041.75 - ето ви тема, вече отворена за ЯМР, почната е отдавна, но има и по-прясна информация, също така можете да попитате и родителите в Епилепсия, Хидроцефалия, и в момента не се сещам коя друга тема.

Общи условия

Активация на акаунт