За количките Чиполино

  • 1 864
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 354
Доста мислех по въпроса каква количка да избера и за сега се спрях на тези Чиполино,харесват ми Futura и Perfecta(понеже не са много скъпи около 400лв.имаме ограничен бюджет,а пък държа да са с големи колела),та въпроса ми е момичета какво ще кажете хубави ли са ,заслужават ли си,лесно управляеми ли са и т.н.Въпроса ми е естествено към тези които са ги използвали или които са чули някакво мнение за тях.Ще се радвам да споделите.
А и знаете ли какви са по народност,че никъде не пише newsm78 или аз не виждам Shocked
Благодаря ви!

# 1
  • Мнения: 140
Ние бяхме допреди 3 месеца с Джема и съм си много доволна от гледна точка на цена-качество.Маневрена е и доста лека спрямо повечето.А колкото до колелата тя е с малки колела не е с големи ,но са си окей(не са се чупили). Simple Smile

# 2
  • Мнения: X
Аз ползвах до преди три дена Malika-та. Ами доволна съм да ти кажа. Много ги набеждават за чупливи, но тая количка е желязна - свалям я на задни колела четири етажа, защото сме без асансьор с бебе 10 кила и багаж. Не е мръднала. Освен това смятам, че возят доста меко, особено по-новите модели, тъй като са със сравнително големи гуми и най-важното имат амортисьори.

# 3
  • Мнения: 3 634
Чиполино са китайски по произход, наподобяват по дизайн някои по-скъпи модели. Ние сега сме с Омния 3 и аз лично съм много доволна, но тя не е подходяща за новородено.  Peace

# 4
  • Мнения: 1 173
Аз лично не препоръчвам количките на Chipolino, имах такава- подарък, счупи се на третото возене.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 893
имах Чиполино Бевърли - страхотен танк се оказа! супер здрава "машина"! въпреки че беше доста тежка, беше много маневрена, дори със детето и със всичкия багаж!
единствения недостатък беше че нямаше плот за храна Confused
за съжаление ни я откраднаха пък и вече не ги произвеждат.
и аз в момента съм се спряла на Futura и Perfecta Peace и не мога да реша коя от двете да взема Rolling Eyes клоня повече към Перфекта сякаш, защото се обръща коша и мога да си спестя купуването на скъпата й кошница Confused и да си купя някоя евтина само за в колата.  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт