Faith No More се събраха и тръгват на турне!!!

  • 1 153
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 156
 Едни от любимите ми музиканти пак са се събрали и тръгват на турне из Европа newsm44. Дори Faith да не дойдат до България, ще са достатъчно близо за да ги видя най -после на живо Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning   http://news.data.bg/7/pleasures/16502/фейт_ноу_мор_се_събират

# 1
  • Мнения: 3 826
ха , и аз на това подскочих , докато четях за Коцето и Райнето

# 2
  • Мнения: 4 156
Място не мога да си намеря от радост Hug Hug Hug

# 3
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Това е чудесно! Обичам ги!  Grinning Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 4 156
И аааааааааааааааааааааааз newsm44 newsm44 newsm44

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 97
супер готино, и аз съм фен

# 6
  • Мнения: 6 029
 Grinning
Въх, да не повярваш!
Може пък и да ги видя някога. Кеф  Grinning

# 7
  • Мнения: 4 156
Дай боже Praynig, толкова ме беше яд, че не са заедно и никога няма да мога да им се изкефя на живо Peace

# 8
  • Мнения: 7 837
Саунтракът към новия Crank 2-High Voltage e на Майк Патън  Simple Smile Ще излезе някъде през април.

# 9
  • Мнения: 281
Много се радвам! Любима група.

# 10
  • Мнения: 391
Направо място не мога да си намеря от радост.
Три добри новини в едно- събрали се ,тръгват на турне,турнето е в Европа ! jumpuu

# 11
  • Мнения: 274
Много много любима група. Дано дойдат до София, ако не - ние ще ходим някъде.
Гледал съм ги на живо през 92ра на Непщадион. Бяха подгряващи на Guns N'Roses  Shocked Другата подгряваща група беше Soundgarden  Shocked  Shocked Само титани.

# 12
  • Мнения: 718
И аз съм фен Party

# 13
  • Мнения: 4 156
Много много любима група. Дано дойдат до София, ако не - ние ще ходим някъде.
Гледал съм ги на живо през 92ра на Непщадион. Бяха подгряващи на Guns N'Roses  Shocked Другата подгряваща група беше Soundgarden  Shocked  Shocked Само титани.

Да, ако не дойдат те - ние ще отидем при тях Peace, а за Гънс......еееех, завиждам ти Grinning

# 14
  • София
  • Мнения: 2 230
Страхотно се зарадвах и аз онзи ден като го прочетох в Автора! Все пак има шанс надявам се да стигнат и до тук!! Това ще ми е сбъдната мечта, а ако и Ред Хот дойдат /което е май напълно невъзможно, ама и за Мадона така сме си мислили нали Simple Smile / вечеее ...

Общи условия

Активация на акаунт