Епилепсия-тема 6

  • 35 222
  • 589
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 540
Здравейте смели майчета!

Хайде заедно да посрещнем Баба Марта, Пролетта и те да ни донесът много положителни емоции и на нас и на дечицата ни!

Тук е за новодошлите и задаващи си въпроса ,що е това Епилепсия!

А в тази тема има координати на лекари ,не само невролози!


 

Ето тук можете да разгледате старите теми!

Нека както пролетта събужда за нов живот всяко стръкче,така и нашите радостти да се възродят за светли новости! Peace

Последна редакция: пт, 27 фев 2009, 00:20 от Vanq 66

# 1
  • Мнения: 1 040
Браво Ванче пак ни изненада с красива темичка ти си уникална!На всички майчета пожелавам само хубави новини да ни пишат.Успех PeaceИ този месец е наш само положителни емоции ви пожелавам и аз и весели празници newsm51 Wine Glass

Последна редакция: чт, 26 фев 2009, 23:52 от emа-диди

# 2
  • Мнения: 506

Да се разпиша..
утре ще се пробвам да запиша час за 4-ти в "Европа".
Говорих със семейна позната от Сф., мед. сестра е в една частна клиника .Щом обстойно й обясних за неволите около малката и тя стигна до извода, че проблемите на Крис са от неврологично естество и симптоматиката на самия гърч я съмнява, не й звучи като фибрилен.Но все пак доктор трябва да го каже черно на бяло и тогава да му мислим за лечение.
 Лека и спокойна вечер на всички! Hug

# 3
  • Мнения: 85
Здравейте мили майчета.В началото на новата тема искам да ви БЛАГОДАРЯ  friendshipза това че ме приехте сред вас и ми оказахте подкрепа в много труден момент за мен.Да сте живи и здрави и повече добри новини.Весели празници! newsm68 newsm44 newsm51

# 4
  • Мнения: 119
Здравейте и от мен!Нова тема,нов късмет!Браво Ванче-талисманче! newsm51И аз ви пожелавам с разцъфването на пролетта по лицата на всички ни да цъфтят много усмивки. Smile newsm10 Hug Hug

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 272
Здравейте.  Браво Ванче за новата темичка newsm51. Дано тук си споделяме само хубави работи и децата ни да вървят само напред за да ни радват и бързо да се оправят.  love001 newsm53

# 6
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Айде, и Ямбол тук  Hug! Не пиша често, ама ви чета най-редовно!

# 7
  • Мнения: 249
Здравейте момичета!
 И аз да се разпиша...късмет в новата темичка.  love001

# 8
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
И аз тук  Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 506
Ванчееее Благодаря ти многоооо.Ако не беше ти не знам как щях да се оправя.  bouquet Hug
Записах час при нея за 4-ти 12:30ч.  Laughing

# 10
  • Мнения: 474
И аз да се разпиша в новата темичка макар да пиша от време на време  чета най редовно какво сте писали ,
Дано Баба Марта ни донесе много здраве, и щастие  дано пишем само за хубави неща в тази нова темичка. Kissing Heart dancing dancing

# 11
  • Мнения: 244
И аз да се включа, та София да се изяви. Аз съм от най-новите при вас, но за това пък съм много благодарна за отговорите веднага на много от вас. Иска ми се да не бяхме тук, но .... така или иначе случило се е и трябва да се подкрепяме. Аз от форума съм много доволна - когато се подготвяхме за операцията - клапа заради хидроцефалия, само тук намирах подкрепа и кураж. Дано и вие ме приемете ....

# 12
  • Мнения: 140
Здравейте момичета !Обещах след заключението да пиша и ето ме тук.Не бих казала че за двата месеца през които направих пътеки до лекарските кабинети съм постигнала кой знаи какъв напредък.ЯМР ни е добър ,ЕЕг-то не.В епикризата пише Доброкачествена Детска епилепсия с Центротемперални Пароксизми newsm78.Поради наличие на един непровокиран Епи припадък с препоръка все още да не се започва протиепилептично лечение.Оттук нататък  Praynig

# 13
  • Мнения: 85
 Зизиволи,радвам се за вас[smilie=smile3501.gif] Дано да си останете само с лошия спомен.Весели празници newsm44 newsm68

# 14
  • Мнения: 356
Здравейте мами.
Племеницата ми е на Сабрил , но този месец нещо е станало с доставката от Гърция , жената която и го праща няма да може.
Знаете ли от къде може да се набави. Малката е на три годинки , а има само за два дни хапченца. Ако някой има информация , ще съм ви безкрайно благодарна.

Общи условия

Активация на акаунт