Кърмене и чай от мечо грозде?

  • 1 664
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 397
Кърмене и чай от мечо грозде? Съвместимо ли е?
Че ме е погнал циститаааа.... #Crazy Sick

# 1
  • Мнения: 35 892
и аз съм го пила много, но не беше добро за големи, предполагам , че е несъвместимо с бебетата
потърси адрес на хомеопат, хомеопатията е безвредна за бебо
бих ти дала телефона на моята докторка, но е на море да края на месеца

# 2
  • Мнения: 3 116
По време на бременността ми забраниха да го пия. Явно не е безвреден. Посъветвай се добре преди да започнеш да го приемаш !

# 3
  • Мнения: 397
И аз знам , че по време на бременност не може, но при кърмене???
Нямам избор трябва да го пия, защото от снощи вече пикая и кървави съсиреци Sick

# 4
  • Мнения: 35 892
имаше танини и разни други небезвредни неща, конкултирай се с лекар!

# 5
  • Мнения: 3 116
То щом е така по-добре иди да те прегледат и да ти дадат лекарства. И аз съм имала цистит и пих цял месец разни хапове без да имам кървави съсиреци. Звучи ми сериозно  Thinking

# 6
  • Мнения: 397
Току що се върнах от лекаря, той видя удебелена стена на пикочния мехур и реши, че е от спиралата... Предложи ми да пия повече вода и чай и ако пак се повтори да отида да я махнат. Не уточни какъв чай да пия, но аз знам, че най-добре е този от мечо грозде. Сега прочетах, че може и от лайка та сега се заемам да си направя 1 литър. Лайката не мисля, че е вредна newsm78

# 7
  • Мнения: 35 892
Лайката не мисля, че е вредна newsm78

в бебешкия чай на Хип има лайка =) вероятно не е вредна

# 8
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Категорично е забранен по време на кърмене конкретно - ето инфото:
Uva Ursi  

According to "The Complete German Commission E Monographs," this herb is contraindicated during lactation and pregnancy. The occurrence of arbutrin/hydroquinone in the breast milk has not been researched. The drug, therefore, should not be administered during lactation. Also known as Bearberry, Arberry, Bearsgrape, Kinnickinick, Mealberry, Mountain Box, Mountain Cranberry, Sandberry. See also Uva ursi and breastfeeding and, for more general info, WebMD, HealthNotes and The Natural Pharmacy.
Можеш да пробваш обаче таблетки от касис - или сок от касис в промишлени количества,също помага.

# 9
  • Мнения: 397
За лайката не видях да вреди Thinking

# 10
  • Мнения: 1 655
Ако мислиш, че е цистит, може да опиташ с хомеопатичното лекарство Cantharis 15 или 30 CH през 2 часа по 3 гранулки. Ако има ефект, ще си проличи до 24 часа, ако няма, тогава го спираш.

# 11
  • Мнения: 397
Благодаря ви   bouquet Първо ще опитам с мин. вода. Ще се наливам до несвяст, и ако продължава тогава ще търся нещо хомеопатично. Такмо ще увелича лактацията, че нещо напоследък през деня няма нищо.... от тея жеги

Общи условия

Активация на акаунт