Мебели Ескизи-някойзнае ли нещо за тях

  • 1 403
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здрваейте на всички мами.

За пръв път пиша във форумите на бг.мама  по повод една фирма за мебели.
Казва се "Мебели Ескизи".
Понеже ни предстои обзавеждане на апартамента ,почнахме да търсим в интернет и попаднах на тази фирма.В сайта им харесахме това,което ни допада като стил и цветове и звъннахме за допълнителна информация.Обади се един приятен на глас мъж,който ни покани в техния офис.Аз очаквах да е магазин с мостри,но то се оказа точно офис-две бюра ,шкаф и столове,което малко ме озадачи.
Започнахме разговорите и се уточнихме какво точно искаме.Доста компетентни  ни изглеждат двамата господа,които ни обясняваха и даваха съвети относно правилното аранжиране на помещенията в апартамента ни.Обещаха до два дена да ни се обадят със готов проект и цена за мебелите.На втория ден сутринта ни се обадиха че са готови и си определихме отново среща.
1.Първо бях изненадана че толкова бързо реагираха:в други фирми ходохме и само за оферта ни бавиха повече от седмица.
2.Второ-видяхме със съпугът ми доста добре направен проект/нещата които ние искахме без те да си натрапват мението/ и то оцветен с цветовете които ние бяхме си избрали.
3.Трето -цената ме шокира-беше повече от изгодна.За срванение с другите фирми на които бяхме дали да ни правят оферти,цената на "Ескизи" се оказа около два пъти по ниска.

Моля ако някоя мама си е поръчвала при тях,да ми каже впечатленията си от тях.
На този етап сме много доволни от компетентните им консултации,но още мислим дали да поръчме при тях.

Благодаря и приятен ден на всички.

# 1
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Първата част звучи малко като рекламка ...

# 2
  • Мнения: 4
Реклама мога да направя на нещо,което съм ползвала или имам впечатления от него.В случая търся някой,който има впечатления от тази фирма/няма повече да споменавам имена на фирми/ за да можем със съпругът ми да се ориентираме къде да поръчаме.

Приятна Вечер.

# 3
  • Мнения: 18 542
Проект за 2 дни...два пъти по-ниски цени...ама за същото за което са ви дали в други фирми ли (материали, обков...)
не знам, на мен малко съмнително ми изглежда... показаха ли ви изпълнени от тях неща?

# 4
  • Мнения: 4
Показаха ми техни продукти и като качество ме задоволява.А снощи на гости ми беше една приятелка,на която майка й си е поръчвала при тях.Отзивите й са много добри, така че се решихме да поръчаме.
Като станат мебелите ще пиша да Ви кажа как са си свършили работата.

Приятен ден на всички Simple Smile

# 5
Разгледах в интернет продуктите им, наистина не изглеждат лоши...За качество само не знам.

# 6
  • Мнения: 4
Здравейте.Обещах да пиша като станат готови мебелите.Монтажниците дойдоха в речения ден и час.Работиха много професионално и в крайна сметка мебелите,които си поръчахме изглеждат много добре,функционални са,качеството ни задоволява -с две думи:доволна съм.

# 7
  • Мнения: 142
Покажи малко снимки, моля! Да се убедим и ние, де!

Общи условия

Активация на акаунт