Как се чисти пък това?

  • 1 781
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 148
Здравейте.Моля ви за помощ-синът ми е надраскал килима в стаята си с черен флумастер.Току-що пробвах да го изчистя с "Медикс" за мокети,но нищо не става,а бях сигурна,че ще се изчисти.Търках с четка,но петната си остават и стои като мръсно  Cry Дайте малко акъл,че ми изтръъпнаха ръцете от търкане.Мерси,лек ден на всички   bouquet

# 1
  • Мнения: 2 155
С Vanish пробвай.. newsm78 Аз имам прах за петна Sude, Oxygen Power. С него премахвам всичко  Peace 

# 2
  • Мнения: 52
Опитай по следния начин:намажи петното обилно с Test gel (онзи зелен гел за съдове,който беше много популярен преди десетина години,но го има още по магазините).Та значи намажи го плътно-просто взимаш с пръсти от кутията  и мацаш отгоре.Трябва да престои половин ден така и тогава го разтъркваш и измиваш.Върши чудеса,честно.Така съм чистила машинно масло и грес от светъл панталон и какви ли не други гадости.Една съседка ме научи преди доста години.Дано чисти и флумастер!

# 3
  • Мнения: 1 844
astonish за тапицерии,килими,мокети и др.перфектен е,чисти всичко,с чиста съвест и кеф хваля този препарат.откакто го открих и го ползвам,не се притеснявам от никакви петна-нито по дрехи,нито по тапицериите.не го продават обаче навсякъде,аз го купих от метро.

# 4
  • Мнения: 511
Преди няколко седмици имах същия проблем.Веднага напръсках с Meglio и после с гъбичка.Точка не остана.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 271
Ако флумастера е перманентен, освен със спирт, с друго няма да излезе.
Иначе и аз съм много доволна от Тест гел- а Simple Smile

# 6
  • Мнения: 1 849
Преди няколко седмици имах същия проблем.Веднага напръсках с Meglio и после с гъбичка.Точка не остана.

с това чистя и аз.

# 7
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Само с Астониш. Синът ми най-редовно надрасква диванът. Само с това излиза.Купих го от Технополис. Peace

# 8
  • Мнения: 678
Аз ползвам препарата Спот,розово-лилав с едно патенце от пред.Всичко чисти,цялото покривало на леглото беше в зелен фулмастер и се изпра със Спота.

Общи условия

Активация на акаунт