здравна книжка

  • 2 415
  • 9
  •   1
Отговори
  • зад кестените
  • Мнения: 795
Някой може ли да ми каже какви изследвания са  необходими да се направят в ХЕИ  и кави са таксите който трябва да заплатим.Става дума за хранителната  промишленост ,  също така ме интересува за колко  дни ще е готова здравната книжка.Бладодаря предбарително.

# 1
  • Мнения: 20
Около 30 лв. струваше заверката на здравната книжка, сега може и да е променено. Правят се микробиологични и паразитологични изследвания. Но ако имаш познати, които работят в ХЕИ те могат да те насочат, какво да направиш.

# 2
Все някой познат трябва да имаш, става и без да ходиш на изследвания...Плащаш си и я взимаш.

# 3
  • Мнения: 1 844
е,последното изказване ме уби-отново напомня за балканския манталитет.
иначе-продцедурата е много лесна,отиваш в ХЕИ,в кабинета,в който се правят микробиологичните и паразитологични изледвания,правят ти ги,чакаш разултат и ако е отрицателен получаваш заверката.не е голяма хамалогия.
не съм сигурна,но мисля,че общо излиза около 35-40лв.
имай в предвид,че се правят изследвания и на фекалии-носят се в стерилна чашка.
успех с новата работа!

# 4
е,последното изказване ме уби-отново напомня за балканския манталитет.
иначе-продцедурата е много лесна,отиваш в ХЕИ,в кабинета,в който се правят микробиологичните и паразитологични изледвания,правят ти ги,чакаш разултат и ако е отрицателен получаваш заверката.не е голяма хамалогия.
не съм сигурна,но мисля,че общо излиза около 35-40лв.
имай в предвид,че се правят изследвания и на фекалии-носят се в стерилна чашка.
успех с новата работа!
Е хайде сега, колко от вас ходят и си правят изследванията,чакат за тях и после си заверяват книжката и колко си я вземат ей така...Знам че не би трябвало да е така но все още живеем в България и няма оправия това е положението...

# 5
  • Мнения: 1 844
съгласна съм,че много хора го правят,но наистина не би трябвало да е така,особено когато става въпрос за личното ти здраве и здравето на другите,на които можеш да навредиш.а дали ще има оправия специално за това в българия зависи именно от нас! Peace

# 6
съгласна съм,че много хора го правят,но наистина не би трябвало да е така,особено когато става въпрос за личното ти здраве и здравето на другите,на които можеш да навредиш.а дали ще има оправия специално за това в българия зависи именно от нас! Peace
Не съм сигурен че зависи само от нас , а от хората които го позволяват  Peace

# 7
  • зад кестените
  • Мнения: 795
Благодаря за отговорите  момичета   bouquet лека вечер.

# 8
Благодаря за отговорите  момичета   bouquet лека вечер.
Naughty
И не само момичета !!!

# 9
  • зад кестените
  • Мнения: 795
Благдаря и на момчетата  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт