zapu6en nos

  • 5 020
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 92
zdraveite!sina mi e na 6 meseca i ot nqkolko dni e sus zapu6eno nosle.pruskam sus sterimar i vibrocil,no zasega nikakuv efekt.imali li ste podoben problem?molq pomognete Weary

# 1
  • Мнения: 3 804
Според мен го заведи на педи,ако ти кажат ,4е вси4ко е наред,остава една възможност-въздухът в стаята да е сух,зависи с какво се отопляват.Ако сте в парно в/у радиатора сложи купи4ка с вода.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 1 738
Случвало се е,но само когато синът ми е болен,а не от сух въздух или нещо от сорта.Най-добре иди на лекар.

# 3
  • Мнения: 92
mi toi tatkoto be6e bolen ,ta ni6to 4udno da go e zarazil smile3518 smile3518 smile3518

# 4
  • София
  • Мнения: 1 833
Моят син имаше запушено носле (може би беше 4 месеца) - като тръгвах да го кърмя плачеше. Ако си сигурна, че не  настинал, а е само нослето си вземи ето такъв аспиратор за нос.
Много добре се изчиства нослето. Чистех го всяка вечер, за да може да спи.

# 5
  • София
  • Мнения: 280
Според мен го заведи на педи,ако ти кажат ,4е вси4ко е наред,остава една възможност-въздухът в стаята да е сух,зависи с какво се отопляват.Ако сте в парно в/у радиатора сложи купи4ка с вода.
Peace
Също може да питаш педиатъра ви за изследване на секрет от носа, може да не е настинка. Ние имахме стрептококи (май така се казваха), излекувахме ги с капки за нос.

# 6
  • Мнения: 92
Моят син имаше запушено носле (може би беше 4 месеца) - като тръгвах да го кърмя плачеше. Ако си сигурна, че не  настинал, а е само нослето си вземи ето такъв аспиратор за нос.
Много добре се изчиства нослето. Чистех го всяка вечер, за да може да спи.
az izpolzvam edna koqto e na NUK no trqbva dosta da se mu4i6 za da izlqzat

# 7
  • Мнения: 4 433
Защо ли ми е познато Tired
Кажи на лекаря да ти изпише друго.

# 8
  • Мнения: 92

да ще трябва

Последна редакция: пт, 27 фев 2009, 16:49 от nadq_

# 9
  • Мнения: 116
 Може и зъбки да вади.  Peace Ние бяхме така цял месец. Не се притеснявай, просто чисти нослето ако трябва и по 50 пъти дневно със СТЕРИМАР и помпичка. Тази дето raider ти я е показала е много добра. Аз лично ползвам една дето се прикрепя към прахосмукачката и всичко излишно излиза.
 И все пак заведи детето и на лекар, че да не е нещо по-сериозно.

# 10
  • Мнения: 1 981
Препоръчвам ти "NISITA" - представлява физиологичен разтвор във вид на паста! Няма ограничения в броя на слаганията и е доста по-лесно да се прилага при деца, отколкото капки! Да не говорим, че е по-безвредно! Все пак лекарите ще кажат най-компетентно! Ако не мислиш, че е болен и аз допускам, че може да го тормозят зъби! Бързо да се оправя малкото!

# 11
  • Мнения: 202
Явно капките не действат.Питай лекаря за други.Аз не съм доволна от помпите.Имахме една на Чико-такъв зор беше да излезе нещо,че...

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Най-добре идете на лекар.Сега върлуват много вируси...дано не е това.

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 723
Направо идина доки,защото и мойта пикличка почна със запушено носле,
но сега и кашля и е доста по-зле.
Разболя се от баща си и зарази мен Sad
Ужасно е.

# 14
  • София
  • Мнения: 43 904
обърни се към лекар да ти даде някакви по-ефикасни капки. Виброцила нищо не прави...това е пародия на капки.

Общи условия

Активация на акаунт