Да предпочета ли омекотител на Сано Максима или някой друг?

  • 11 763
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 591
Моля за съвета ви!
Кажете от кой омекотител сте най- доволни? Сано Максима хубав ли е (по- специално Снезитив ме интересува) или има и по- добър? Моля да кажете!  Praynig Важоното е да е подходящ за чувствителна кожа.
Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 677
Всичко на Сано е много добро.
Не съм купувала омекотителя,но ползвам праха за бебета,който е Сензитив. Peace

# 2
  • Мнения: 140
Аз ползвам прах и омекотител на Сано от самото раждане на малкия и съм много доволна.За омекотителя обаче ползвам бялата опаковка,не друго а просто най-много ми харесва как мерише Wink

# 3
  • Мнения: 10 982
И праховете, и омекотителите на Сано са много хубави. Белият омекотител ми е любим. Simple Smile

# 4
  • Мнения: 4 371
Аз от няколко дни пера с розов, направо е страхотен. Прах одеалцето на малката и цялата къща ухае в момента.

# 5
  • софия
  • Мнения: 25 192
Аз откакто "открих" тъмно синия омекотител не пера с друг. Мисля, той е най-интензивен като мирис. Много ми харесва как мирише и мирисът е много траен.

# 6
  • Burgas
  • Мнения: 201
откакто се е родила малката използвам сано и прах, и омекотител. много ги харесвам  Peace

# 7
  • Мнения: 607
На Сано са хубави продуктите.Няма да сгрешиш ако си вземеш.

# 8
  • Мнения: 156
На Сано са хубави продуктите.Няма да сгрешиш ако си вземеш.
Peace

# 9
  • Мнения: 165
И праховете, и омекотителите на Сано са много хубави. Белият омекотител ми е любим. Simple Smile
И на мен Grinning

# 10
  • София
  • Мнения: 426
Ползвах светло синия омекотител и е страхотен, но напоследък няма внос и сега съм в голяма чуденка какъв да си купувам

# 11
  • София
  • Мнения: 11 654
От години ползвам белия омекотител на Сано Максима и друг не признавам!
До годинката на дъщеря ми ползвах бебешкия праха на Сано Максима.Имам спомени,че не можа да изкара някакви лекета.

# 12
  • София
  • Мнения: 2 875
Страхотен е  Peace Най ми допада розовия.
Ползвам праха за бебета, омекотител и прах за пране за нас-от всичко съм доволна Peace

# 13
  • Мнения: 202
Ползвам белия  Peaceа също така и прахта, но е истина че някои петна не излизат---но затова пък има дом. сапун Joy--наскоро исках да сменя и взех прах на  Bambino Mio Tiredнито пере нито има поне малък аромат--а на сано и без омекотител пак ароматизира дрехите

# 14
  • софия
  • Мнения: 25 192
...До годинката на дъщеря ми ползвах бебешкия праха на Сано Максима.Имам спомени,че не можа да изкара някакви лекета.
... и прахта, но е истина че някои петна не излизат...

И моите наблюдения върху праха са същите - не пере хубаво. Смених го с праха на Pigeon и съм много доволна. Иначе, за омекотителя, вече споделих.

Общи условия

Активация на акаунт