za vzemaneto na pari za rajdane

  • 1 683
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
ot sliven sam i se sblaskah s problema 4e ako ne si platq da si mu mislq na kasmet.

# 1
  • Мнения: 3 157
Поредната тема,пусни търсачката и ще видиш много мнения по въпроса.И за плащането,и за неплащането,и за лекарите в Сливен,и за лекарите в другите градове.

# 2
  • Мнения: 3 376
Това в частна клиника ли е или в държавна болница?

В прав текст ли ти го казаха?

Смяташ ли да направиш нещо или ще оставиш нещата така?

# 3
  • Мнения: 4 489
Изборът на екип се плаща, то е ясно. А ако не платиш, просто те поема екипът на смяна, какво толкова, за какъв 'късмет' става дума? Хиляди жени раждат така и се прибират у дома не по-малко родили от платилите.

# 4
  • в мечтания дом с любимите мъже...
  • Мнения: 157
Родих без уговорки и без да платя нито стотинка.Отнасяха се с внимание и бяха много любезни с мен.Успех. Hug

# 5
В коя болница в Сливен е това? Аз раждах там в "Хаджи Димитър" и  ми взеха 50ст. за един формуляр! Отидох с направление при д-р Кузманова в ДКЦ1, там ми бяха месечните прегледи, а самото раждане - в "Хаджи Димитър" и съм много доволна. От Несебър съм, но реших да родя в Сливен защото чух добри отзиви и не съжалявам

# 6
  • Мнения: 753
И аз имам няколко познати, родили без избор на екип и много доволни от случилото се! Аз лично избирам да имам някого предвид, когото познавам и познава мен самата през цялата бременност.

# 7
  • Мнения: 153
Аз си платих и съм много доволна.  Peace
Никой не те кара насила, всеки сам си преценява.
И понеже ми се наложи да лежа в болницата няколко пъти преди да родя - на база на това което видях стигнах до извода да го направя.

# 8
  • Мнения: 820
Пари ... направиха си устата в болницата, не дадох. Почерпих ги - всичките, които бяха там.
Дадох на лекарката - да се почерпи. По-малко от онова, което си бях наумила и по-малко от това, което щях да платя ако не беше на работа. Исках да се почерпи за здравето на детето, а не за добре свършената работа. Тя на практика не прецени правилно и от там се обърка всичко.

# 9
  • Мнения: 1 354
Изборът на екип се плаща, то е ясно. А ако не платиш, просто те поема екипът на смяна, какво толкова, за какъв 'късмет' става дума? Хиляди жени раждат така и се прибират у дома не по-малко родили от платилите.


 Peaceсъгласна съм,избора на екип винаги се плаща

# 10
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Е, дори и да си платиш пак се иска късмет при раждането.Едва ли няма да ти обърнат внимание и без плащане в Сливен.Все пак девойката по-горе каза, че раждането й е струвало 50ст.Нямаш ли ги?

# 11
  • Мнения: 202
В София това е практика-можеш да платиш явно,а можеш и на ръка.

# 12
  • Мнения: 370
Това не е практика,а някаква заблуда на родилките.Не е казано,че като не платиш няма да родиш с лекарски екип и ще се отнасят по зле с теб.Сестра ми си роди и двете деца в Шейново без да даде и една стотинка.Момичето до нея си платило,но повече внимание не е получило.Дори повече говорели със сестра ми.Точно всичко си е до късмет,да попаднеш на по човешко отношение.

# 13
  • Мнения: 1 919
аз затова избрах да родя  в частна болница-плаща се но никога на ръка...чукнаха ми касов бон, всичко по ценоразпис.

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Изборът на екип се плаща, то е ясно. А ако не платиш, просто те поема екипът на смяна, какво толкова, за какъв 'късмет' става дума? Хиляди жени раждат така и се прибират у дома не по-малко родили от платилите.

Подкрепям , всеки избира как , къде и при кой да роди  Peace и не мисля, че чак на късмет ще разчиташ   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт