Тайландско бельо

  • 7 690
  • 66
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
Момичета , пак да споделя какво намерих:
Влизам във всеки магазин за бельо, защото съм маниачка. Наскоро си харесах един комплект, тръгвам да плащам, не дочух колко каза момичето, но завършваше на 6, аз подавам 26 лв. , а тя учудено ми върна 20-те! Аз на свой ред  Shocked  погледнах етикетите на сутиените и щях да падна - всички по 4.50, а прашки, бикини по 2 лв.! Това е бельо от Тайланд, не е от най-доброто качество, но има някои страхотни попадения, които изглеждат досущ като модели на бг. фирми като Христи, Ню силует, но цената е 5 пъти по-ниска. Видях вече на няколко места в София да се продава такова бельо. Има голямо разнообразие, всякакви цветове. Все нещичко ще си харесате.
Обаче моделите на Excite са ми слабост и продължавам да ръся по  50 лв за комплект.   Grinning

# 1
  • Мнения: 258
Къде, къде е това??? newsm17 newsm03

# 2
  • Мнения: 3 537
Аз също съм пристрастена към бельото и си признавам срам,не срам напоследък си купувам повечето неща от магазинчета за 1 лев. Rolling EyesА пък не,че не ми се иска,но не ми са по джоба да дам 30 лв примерно за един комплект SadИма много готини неща и да си кажа честно съм доволна. FlutterНакупила съм си доста комплектчета сутиен и с прашка за 5 лв комплекта,много са секси,даже си правя комбинация и с боксерки по 2 лв. и през ден мога да съм си с различно бельо Simple SmileНа мъжа ми също страшно му харесват Grinning Heart EyesПрашките си ги купувам за по 1 лв,но не във всички такива магазини  има хубаво бельо. Аз си ги купувам от Дупница като ходя на гости на нашите.Тук в София,
/в Борово/ не съм търсила ,но ще обиколя да ли няма да намеря нещо готино. ThinkingГаранция,че ще намеря Wink

Последна редакция: пт, 05 авг 2005, 15:31 от *mimis*

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
Това не е в магазини за 1 лев, а за бельо. Единият , който знам е на ъгъла на завоя на трамвай 20 на края на Пиротска, до пазара. Магазинчето се пада до колоните и в него има щанд за дрехи за бременни. Май не обясних добре, разбира ли се или да пробвам пак?
Другият е на Окръжна болница, на средата на подлеза, където построиха нови магазинчета, това "гледа" към б-цата, не към София прес.

# 4
  • Мнения: 258
Аз разбрах  newsm10 Благодаря.
Това магазинче на Окръжна го знам и аз съм си пазарувала от там.

# 5
  • Мнения: 1 313
Мен ме е страх да нося такова тайланско бельо, само си помисли какви са разходите за производство, транспорт, търговции....

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
Предполагам, че е заради евтина работна ръка и по-евтини материали.
Иначе 2 комплекта съм купила досега, нищо ми няма, нито на тях -пускам ги в пералнята с мисълта "Много важно, ако се скапят ги хвърлям!", обаче не мръднаха. Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 1 313
 аз така преди 2 или 3 години си купих едни прашки за 1лв с камъчета и тези камъчета още си стоят въпреки безройните въртения в пералнята

# 8
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Аз си падам по спортните модели, купувам си Скини-та. Но и мен ме вдъхнови това постче за евтините гащи. Какви са, бе Карен, по-цуци-пруци  Wink с дантелки и прашковидни, или има и по-изчистени кат' за мен?  newsm78

# 9
  • София
  • Мнения: 9 398
Другият е на Окръжна болница, на средата на подлеза, където построиха нови магазинчета, това "гледа" към б-цата, не към София прес.
На мен този магазина ми е на една ръка разстояние и често, често го посещавам.
И има наистина страхотни неща. Grinning
Аз се обзаведох в един пепелнорозов комплект от там. Mr. Green

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
Аз си падам по спортните модели, купувам си Скини-та. Но и мен ме вдъхнови това постче за евтините гащи. Какви са, бе Карен, по-цуци-пруци  Wink с дантелки и прашковидни, или има и по-изчистени кат' за мен?  newsm78
Има и с пепрерудки отзад даже!  Laughing
Има изчистени, безшевни, боксерки, каквото се сетиш.
Аз пък скини никога не съм си купувала  Thinking, май са ми много семпли.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 634
Направо съм в шок т това, което пишете! Вчера влизах в този магазин(вярно че бях много нервна и малко ми трябваше да ревна...) и цените бяха доста дебели. Говоря за този на пиротска за бременни. Гледах блузите - имаше много готини, обаче цените варираха от 30 - 58лв #Crazy Което за блуза според мен си е много. Да не аз нещо да не съм видяла Rolling Eyes

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
Гато, бельото си е на смешни цени, може би сао ползват едно помещение с щанда за бременни.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 10 782
Във Варна е пълно с такива магазинчета с евтино бельо.  Simple Smile

# 14
  • Мнения: 3 146
Изобщо не се стряскайте, че бельото е тайландско.Напротив - Тайланд е производител на най-хубавия памук в света.Ниската цена е резултат от контрабанда и евтина работна ръка.Аз от там си донесох доста бельо, както и разни памучни неща, и за детето също - нямат грешка.А за цената да не говорим.Там струваха стотинки и то в магазин.а на тамошния Илиенци - ....кой знае.

Общи условия

Активация на акаунт