Местят деца от забавачки поради саниране!

  • 572
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 312
http://varna.dir.bg/2009/02/27/news4067258.html
Може и да сте го видяли вече...
Не мога дори да си представя как и бездруго натоварените градински групи ще приемат толкова много нови деца за срок от 3 месеца Thinking
Струва ми се просто абсурдно,да не кажа невъзможно.
А вероятността да обявят,че градината няма да работи за по-дълъг период,докато трае ремонта ми се струва голяма.
И какво ще правят родителите,които работят и нямат баби и гледачки на разположение не се сещам.
А в сегашната икономическа обстановка отсъствието от работа за такъв период граничи с безумие.
Разгърнах сюжетната линия,но статията определено ме изправи на нокти.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 558
В нашата градина ни предупредиха за този ремонт още в началото на учебната година. Няма да успеят да преместят всички деца разбира се. Една част ще се намери кой да ги гледа. Да му мислим ние, които нямаме кой  Rolling Eyes. Не искам да почвам да си притеснявам за това още от сега. Опитът ми показва, че, когато се случи случката се намира и решение.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 10 493
А такаааа и нашата е в списъка.Никой нищо не е казал,сега научавам newsm78
Ама те на приказки и миналата година щяха да строят крило и нищо не стана,така че докато не започнат не вярвам.

# 3
  • Мнения: 2 110
Да наистина ,защо нищо не казват ?!Пак ще трябва да разчитам на баби и дядовци. добре, че ги има при мен.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 383
И при нас нищо не са казали, а гледам, че сме в списъка. Може да са решили да го правят на части, тъй като миналата година сменяха дограма и градината си работеше.

Общи условия

Активация на акаунт