Копринен халат за вкъщи? Откъде? Или пък сатенен, ама хубав...

  • 4 533
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 298
То ясно от заглавието: намирали ли сте някъде изискан, качествен халат за вкъщи от естествена коприна? И къде?
Може, като втора опция, и за сатенени да кажете. Не ми допада, че сатенът обикновено е изкуствен, но имам чувството, че копринени мноооого трудно се намират.

# 1
  • Мнения: 1 298
Айде бе, кажете за нещо качествено... Май за сатенен ще си миткосвам на късмет по магазините, ама много големи номера само, странно... Аз а коприна, ще си извадя модел от интернет, ще купя плат, и ще дам да шият, явно.

# 2
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
В Etam имат разкошни модели и то малки номера.

Сатенени са, аз имам и съм много доволна  Laughing

За коприна малко ще се озориш в търсенето, но в луксозните магазини за бельо сигурно имат.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 246
Аз имам халати и пижама от френски сатен на фирма Ефект, много са хубави, материята е разкошна. Сметам да си закупя и още.

Във Варна знам къде ги има, ти от къде си?

# 4
  • Мнения: 29
Аз имам халат на Palmers,но не е копринен и въпреки това е страшно удобен.Успех в намирането

# 5
  • Мнения: 1 298
От София съм... Няма ли сайт тязи фирма Ефект?

# 6
  • Мнения: 1 165
Аз имам халати и пижама от френски сатен на фирма Ефект, много са хубави, материята е разкошна. Сметам да си закупя и още.

Във Варна знам къде ги има, ти от къде си?
Би ли казала във Варна къде ги има, че и аз си търся нещо хубаво.

# 7
  • Мнения: 572
Записвам се за темата, че приятелят ми искал да ми купи, но сме с уговорка, че аз ще си го избирам ... Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт