МОЛЯ ВИ ДА МИ ПРЕПОРЪЧАТЕ ЗЪБОЛЕКАР В ПЛОВДИВ

  • 1 603
  • 3
  •   1
Отговори
МНОГО МЕ Е СТРАХ ОТ ЗЪБОЛЕКАР ХОДЯ САМО АКО СЕ РАБОТИ С УПОЙКА НО И НЕЯ КАТО МИ СЛАГАТ ПОЛУДЯВАМ КАТО ВИДЯ ТАЗИ СПРИНЦОВКА,ЗНАМ ЧЕ НЯКОИ ЗЪБОЛЕКАРИ РАБОТЯТ ПО ВНИМАТЕЛНО И ДОРИ НЕ СЕ УСЕЩА СЛАГАНЕТО НА УПОЙКА АКО ЗНАЕТЕ НЕЩИЧКО МОЛЯ ДА МИ ПИШИТЕ,НО ДА Е В ПЛОВДИВ

# 1
  • Мнения: 26
 #Cussing out
dobri zabolekari za twoa sly4ai ima w medikys alfa plowdiw d-r iliewa

# 2
  • Мнения: 1 844
наскоро и аз пуснах подобна тема,получих доста предложения. Grinningвсъщност се спрях на стоматолог,препоръчан ми от моя позната-казва се новак новаков,кабинетът е на ул.борислав 1,което е близо до капитан райчо.
мога да кажа,че съм доволна,вече направих няколко посещения при него,часовете се спазват,работи и добре и определено е много внимателен.винаги слага упойка,ако се очаква да е болезнено или пациентът го страх Mr. Greenтака се работи по-спокойно.лично аз,макар че съм голяма бъзла,сядам спокойна на стола-слага ми упойка,нищо не усещам и мога да си седя с часове..само дето той работи много бързичко и експедитивно и докато почне вече можеш да ставаш. Laughing

# 3
  • Мнения: 26
ползвах услугите на д-р гинка милинич от каспела страхотен зъболекар и човек с нея си преодолях страха от  зъболекари.

Общи условия

Активация на акаунт