Въпрос за полети за Англия

  • 1 439
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 828
Здравейте, чудих се къде да си пусна въпросчето и реших да бъде  тук  Grinning

Понеже мъжът ми ще заминава за Англия, исках да питам има ли директни полети за Англия и по-точно за Кардиф, и на кои авиолинии са те?
Горе долу какви са цените на билетите? А дали има чартърни полети?
За предпочитане е от София, но в краен случай може и от Бургас.

Станаха повече от един въпрос sorry  Embarassed
Благодаря предварително  Grinning

# 1
  • Мнения: 2 452
Здравей,
Зависи кога ще лети съпругът ти. От Бургас има директни полети за Кардиф до края на сезона, но трябва да проверите дали вече не са ангажирани. Обикновено са изкупени още в началото на летния сезон. Поне така бе миналата година; за тази не зная.
Иначе според мен ще му бъде най-удобно да лети до Лондон и оттам да вземе автобуса за Кардиф. Той минава и през двете големи летища и някъде за 5 часа е в Кардиф. Обаче не зная доколко ще му се лети през Лондон точно сега.....
Друг вариант е да лети през Амстердам и оттам за Кардиф. По принцип летището в Кардиф е "свързано" с това в Амстердам и прави връзки чрез Амстердам за почти всички международни полети.
Последен вариант е да лети до Бирмингам и оттам с автобус или влак до Кардиф (около 2 часа), но за там не зная какви са връзките; дотам сме ходили само с кола.
Ако имаш други въпроси свързани с Кардиф може да ме питаш. Преди 3 седмици се върнах оттам за поред път и имам доста добра представа от града и околностите му. Wink
 

# 2
  • Мнения: 1 959
балкан холидейс летят до Кардиф полета е 3 часа и половина цената е около 300 паунда(от Бургас) последния чартър е на 9.10. ето ти и линка да разгледаш
www.balkanholidays.co.uk
Ако намеря нещо друго ще ти пиша може да пробваш и този линк той е на бритиш ароейз
www.ba.com

# 3
  • София
  • Мнения: 5 828
Много ви благодаря момичета  smile3525

# 4
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
Само чартърите стават. Може от София до Бристол. Кардиф е на час път от нас Wink Но мисля, че най ефтино ще е до Лондон и от там с рейс National Express. Можеш да погледнеш в сайта за цените и графика.
Аз лично пътувам винаги до Лондон и после или ме прибират от там или с рейсовете.

Общи условия

Активация на акаунт