форумски прошки

  • 3 945
  • 73
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 070
Готови ли сте да поискате ,или дадете прошка,на някой засегнат,или засегнал ви потребител?
Добре е че поне виртуално,няма да ни се налага ,ръце да целуваме Laughing

Последна редакция: сб, 28 фев 2009, 22:08 от Пали

# 1
  • Мнения: 1 212
Винаги !  Peace
Простете всички за мои минали или бъдещи прегрешения   Simple Smile

П.С. Горното сериозно. А по повод "виртуалните" неща  най-много се радвам на "виртуалните почерпки" .
Мога да бъда много, мнооого щедра  Hug Wink

# 2
  • Мнения: 2 448
Готова съм, само да ми я поискат. Такива принципни прошки не давам, ни реално , ни виртуално.
Както и аз принципно не искам. Трябва да знам кой с какво съм засегнала, че да преценя мога ли да моля за прошка или не.  Simple Smile
Така, че сега е момента, ако някой се чувства обиден от мен да го каже.  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 5 393
Виртуално е по-лесно отколкото реално.  Никога не съм искала прошка и не съм целувала ръка. Мога да се извинявам, когато се налага, но това с прошката......малко ми идва нанагорно.

# 4
  • Мнения: 2 388
Прошка не искам и не давам.
Мога да се извиня, ако усещам, че съм засегнала по някакъв начин даден потребител.
Не само мога, а и съм го правила на момента на прегрешението ми ( публично или на ЛС ), без да чакам специален ден затова.

п.п. Заглавието ми прозвуча все едно форума се закрива и трябва да се простя със съфорумците. Simple Smile

# 5
  • Мнения: 2 127
Мале и аз си помислих, че се закрива форума Laughing
Да, мога да простя!
Също и прошка да поискам!

# 6
  • София
  • Мнения: 395
"Скъпи сафорумци ако с нещо съм засегнала някой моля простете.Нямам към никой лоши чувства" .
Ето не е страшно.
Имаше една тема за прошката.Там писах, не знам дали мога да простя, след като помня това което трябва да простя.На думи или в седмицата за прошка е лесно, дори целуването на ръка е лесно, но е лицемерно ако в сърцето си го правиш заради традицията.Ако мога да простя, то няма да е заради самата Прошка преди пости.
Въпреки това харесвам тази традиция и искам прошка.Надявам се хората на които поискам прошка действително да ми простят

# 7
  • Мнения: 743
Лесно мога да се извиня и да поискам прошка. Не го смятам за проява на слабост, затова - МОЛЯ, ПРОСТЕТЕ, АКО СЪМ БИЛА НЕТАКТИЧНА И С ПИСАНИЯТА СИ СЪМ ЗАСЕГНАЛА НЯКОГО.
По принцип избягвам да съм крайна с хора, които не познавам лично, но хора сме, случва се.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 623
Наскоро си мислех и се бях присетила
за мама ви Кенга  Wink
Сега след толкова време си мисля,
че бихме могли да си простим и
защо не, да станем добри виртуални дружки  Rolling Eyes
Да, бих простила, но не на всички - само на някои  Hug

# 9
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 224
По-лесно мога да дам прошка отколкото да приема извинение.
Но не мога да забравям. Mr. Green

# 10
  • Мнения: 60
Аз пък не разбирам защо трябва
да се целува ръка, като искаш прошка? Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 3 091
простете и простено да ви е!

# 12
  • Мнения: 194
Мога, но не на всеки. И в реалният живот съм така Wink

# 13
  • Мнения: 581
 Във форума няма хора, с които да се прощаваме.В живота искам прошка винаги когато съм осъзнала, че съм сгрешила спрямо някой и пожелая да се извиня; не чакам да дойде денят Прошка.

# 14
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
миналата година исках, тази може пак да поискам.

Общи условия

Активация на акаунт