нещо за заздравяване на връхчетата на косата?

  • 1 024
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 146
мами ,моля препоръчаите ми нещо(маска или ампули или и аз нз какво)за краищата на косата за заздравяване Simple Smile

# 1
  • Мнения: 238
За краищата на косата използвай течни кристали.Аз ползвам на Loreal и съм много доволна.

# 2
  • Мнения: 10
Масло от пшеничен зародиш  Wink

# 3
# 4
  • Мнения: 3
Балсам без отмиване за крайчета ' EGO BOOST - TIGI- BED HEAD'.

http://www.headofficesalon.co.uk/images/bed_egoboost.jpg

# 5
  • Мнения: 214
Опитай на Avon Серум за сухи краища.не ми дава да пусна снимката тук,но можеш да гопогледнеш ето тук www.avon.bg в он-лайн брошурата е на стр.146 зеленичко е.Аз лично съм много доволна и мирише чудесно!

# 6
  • Мнения: 372
Опитай на Avon Серум за сухи краища.не ми дава да пусна снимката тук,но можеш да гопогледнеш ето тук www.avon.bg в он-лайн брошурата е на стр.146 зеленичко е.Аз лично съм много доволна и мирише чудесно!
За!   Flutter

# 7
  • Мнения: 49
Може да слагаш силикон за крайщата, той ги предпазва от нараняване и вредни влияния, но не мога да ти кажа марка.

# 8
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Аз също много съм доволна от серума за сухи краища на Ейвън.  Peace

# 9
  • Мнения: 481
Може да слагаш силикон за крайщата, той ги предпазва от нараняване и вредни влияния, но не мога да ти кажа марка.
Ползвам силикон на Сери и съм много доволна,освен че предпазва и прави косата да изглежда по плътна...друго ,което можеш да ползваш са кристалите,коприна за коса,масло от пшеничен зародиш,масло от жожоба Hug

# 10
  • Мнения: 106
Масло на карите на Рене Фуртерер!!!

Общи условия

Активация на акаунт