Не биваше толкова да се привързвам...

  • 1 453
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 803
...към жената,която две години и половина се грижеше за цялото ми семейство.Дойде при нас по моя молба,когато се роди третото ми дете.Познавах я от доста време,защото работеше в семейната ни фирма като шивачка.Знаех,че е свестен и добър човек и и се доверих .А пък и нямах друг избор тогава,защото и  двамата с мъжа ми нямаме никакви близки и роднини,в града,в който живеем. Първите три месеца се правих на майката героиня и исках да покажа на всички,че мога да се справя сама,но...не можах EmbarassedТя се оказа най-невероятната жена,която познавам и сега ми липсва.Вчера и беше последният работен ден вкъщи.А малкото човече порасна и реших,че ще е добре да ходи на градинка вече.През времето,в което сме били заедно се сприятелихме страшно много,не само с нея,но и с цялото и семейство.Чувствам я по-близка дори от майка ми,с която се виждаме няколко пъти в годината само.Децата се привързаха към нея и съм сигурна,че ще им липсва и на тях,особено на най-малкия-Денис,грижи се за него от три месечен все пак.Довечера ще ходим в тях на гости,покани ни като нейни деца на прошка.Толкова съм и благодарна,че ми се иска да и целуна ръката-заради всичко,което е правила за нас,заради онези трудни моменти,в които е плакала заедно с мен и заради щастливите такива,в които се е радвала заедно с мен.Ето сега,докато пиша това,плача... Може да ви се сторя твърде сантиментална,но Embarassed Със съпругът ми вчера и купихме сушилня и всеки момент трябва да и я доставят вкъщи.Не знам каква ще е реакцията и.Най-вероятно ще се разплаче,после ще ми звънне по телефона и ще се развика-защо правя такива неща.Знам,че ще ме е много трудно без нея,ще ми е нужно време пак да свикна да се справям с всичко сама-с къщата,с децата,с работата.Не знам защо реших да напиша това тук,но съм сигурна,че ми се иска да изкрещя-Обичаме те,Марго.Благодарим ти за всичко.А аз ти целувам ръка.Споделих,олекна ми,избърсах сълзите,това е...Благодаря на всички,които ще ме прочетат и разберат  bouquet

# 1
  • Мнения: 473
Направи й изненада в "Море от любов" на рождения й ден. Това със сигурност ще я развълнува и ще я направи супер щастлива!

# 2
  • Мнения: 1 163
Защо мислиш,че не е трябвало да се привързваш към тази прекрасна жена-според твоите думи.Не виждам нищо лошо в това.Малко са тези,които могат да се похвалят с такъв късмет.Ти наистина си попаднала на една невероятна жена.

# 3
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 643
Случили сте на страхотна жена, а и вие сте хора с големи сърца.
Ако живеете близо, няма защо да си тъжна - общуването ви ще продължи, няма значиние, че ще е по различен начин.

# 4
  • Мнения: 803
Ами защото сега щеше да ми е по-лесно,може би.Ако отношенията ни бяха по-делови,може би,само като работник и работодател,знам ли.Но ми се струва,че това е невъзможно,когато работата касае детето ти,дома ти и всички лични нещица,до които трудно се допуска някого.Опитах иначе в началото да спазвам дистанция,но като гледах с каква любов гушка бебчето ми,как нежно му говори,ей на обикнах я...

# 5
  • Varna
  • Мнения: 2 592
Лилиана Hug
Защо тъжиш? Недей така! Та ти си намерила такова съкровище във лицето на Марго. Голям подарък ти е направила Съдбата Simple Smile
Не я губи!!!. Такива хора като нея са рядко бижу
Но и ти си явно човек със голямо сърце smile3525

# 6
  • Мнения: 183
А какво лошо има в това,че си се привързала newsm78 вие не се 'разделяте',тя не заминава за друг град/страна,вие също-ще се виждате и ще продължавате да поддържате контакти-трябва да си радостна ,че на днешно време си 'спечелила' още един близък човек/приятел  bouquet

# 7
  • Мнения: 9 990
Глупости!Та това са хубави неща.Аз също трудно се разделих с детегледачката на малката.Вървим по улицата-изпращам я до тях последния ден и...ревем. CrazyС добро я споменавам всеки път, пък и се засичаме, живеем близко, а тя гледа друго детенце сега , малката я разпознава, радва и се, тя и се радва и така... Hug

# 8
  • София
  • Мнения: 2 623
А защо трябва да се разделяте ?
Няма ли начин да я здържите ?
Да води и взима малкия на градина,
да ти помага в къщи - не както преди,
но все пак да е близо до вас  Hug
Наистина, няма случайни неща на този свят.
Съдбата те е срещнала с прекрасен човек,
който със сигурност ти е дал много и те е научил
на много. Дори и да се разделите служебно,
не се разделяйте въобще. Виждайте се, общувайте,
събирайте се по празници  Hug

Общи условия

Активация на акаунт