ниско ли носихте вашите близнаци?

  • 1 145
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 167
 близнашки мами,вие ниско ли носихте вашите близнаци и крие ли риск това.Аз от няколко дни чувствам единия близнак доста ниско-в окосмената част и през 3 минути съм  в тоалетната.Когато ме ритна,а това е доста често ми се сртрува че ще излезе/дано не се случи/.Много съм притеснена а на ЖК съм другата седмица
Моля споделете как беше при вас

# 1
  • Мнения: 238
Ами не съм ходила чак през 3 минути до тоалетната, но от едно положение нататък единият бебок почна да се усеща доста ниско. За съжаление не мога да ти кажа от коя седмица стана това  newsm78 Но това е нормално при положение, че мястото свършва.

За всеки случай, ако имаш възможност, лежи повече докато отидеш на преглед защото все пак главичката (при мен беше тя) оказва натиск на шийката на матката и може да причини разкритие. По тази причина аз лежах последните 2 седмици нонстоп.

Успех и леко до края!  Peace

# 2
  • Мнения: 2 950
И при мен първият беше толкова ниско, че имах чувството, че го усещам почти на изхода... Joy Наистина имах чувството, че ще изскочи някоя ръка отдолу. Joy

Както ти е казала Авалена, не ставай много от леглото до следващата си консултация, защото бебето оказва натиск върху шийката. Желая ти успех! Hug

# 3
  • Мнения: 517
При мен Георг си беШе ниско долу след 30 седмица и често ужасно ми се пиШкаШе. А тя се скри от ритниците му и 3ае по3иция високо горе и напреко  Crazy. Обаче като цяло не бяха много надолу по време на бремеността

# 4
  • русе
  • Мнения: 642
нормално е все пак са близнаци и при мен беше така много ниско надолу остър корем бях огромна едва вървях но по лошо беше че трябваше през цялата бременност да лежа така че пази се и успех

# 5
  • Мнения: 1 419
Като се изключи тихия период от месец и половина (от средата на пети до края на шести), през останалото време винаги Бобо беше отдолу, а Кико отгоре. От 7ми месец Бобо си се заклещи ниско в таза в костта и така си изкара до край (даже главичката си му беше леко сплесната месеци след раждането  Laughing). Не ми е натискал пикучния мехур често и не съм имала твоето усещане, но на всеки преглед се виждаше, че е много ниско. А аз принципно си ги носих ужасно ниско през цялото време  Crazy. Родих в 9ти месец с планово секцио и освен с леки контракцийки накрая и огромен корем и тежест не мога да се оплача от нищо Peace

# 6
  • Мнения: 88
И при мен първият беше много ниско,но док ми обесни че нямало къде да отиде и затова се заврял там hahaha

# 7
  • София
  • Мнения: 803
Кубрат много ниско и напречно разположен , че и на всичкото отгоре опънат като на плаж , а Тервелето в гръдния ми кош , много високо, от което не знам дали таза ми се разшири чак толкова , нооо....гръдния кош   Joy Joy Joy след като родих корема ми тръгваше отгоре и стоеше като завеса  supermama

Общи условия

Активация на акаунт