сложих спирала - нормално ли е

  • 964
  • 7
  •   1
Отговори
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
вчера на обед сложих спирала - някаква "НОва..." при добър доктор - гледа на ултразвук дали всичко е ок
през нощта ме наболяваше, сутринта също
от обед почна да ми се гади, повръщам и ми е лошо нонстоп...
иначе болката поспря
не кървя
случвало ли ви се е това?

# 1
  • Мнения: 3 804
Няколко спирали съм сменила-до сега подобно не ми се е слу4вало.

# 2
  • София
  • Мнения: 12 550
вчера на обед сложих спирала - някаква "НОва..." при добър доктор - гледа на ултразвук дали всичко е ок
през нощта ме наболяваше, сутринта също
от обед почна да ми се гади, повръщам и ми е лошо нонстоп...
иначе болката поспря
не кървя
случвало ли ви се е това?

Наде, според мен е абсолютно възможно. Спиралата има медна жичка, към която може да си алергична. Не всички жени могат да слагат спирали.
Другият вариант е да си пипнала вирус и просто двете неща да са съвпаднали.

# 3
  • Мнения: 384
Наде,
няма никаква логика да ти се гади от спиралата.Щом нямаш болка и кървене, очаква се всичко със спиралата да е наред.Щом докторът те е гледал на УЗД и видял, че е поставена добре, значи е така.
Обикновено след поставянето може да има болка в корема, кървене, които отминават в първия ден.
Ако оплакванията ти продължават, утре го потърси пак, да я погледне.Ако продължи дискомфортът по-дълго време, просто я махни, може да не ти понася.
Това с алергията също е възможно.

# 4
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
благодаря ви
днес съм по-добре
стомашния дискомфорт е незначителен
явно си бе реакция и отминава
благодаря за подкрепата и лек ден

п.п. възможно е да не е бил от спиралата

# 5
  • Мнения: 2 110
Симптомите ,които споменаваш приличат на тези упоменатите за началото при поставяне на спирала.

# 6
  • Пазарджик
  • Мнения: 372
mnogo e individualno,moje da e ot postavianeto.az slojih spirala predi 3m. i 2-3 dni biah s bolki,koito sled tova othumiaha i do den dnehen niamam problem. Joy

# 7
  • Мнения: 233
Когато си поставих първата спирала и аз имах същите оплаквания ама за кратко,спокойно ще отмине.Все пак спиралата е чуждо тяло.

Общи условия

Активация на акаунт