окосмяване по лице

  • 4 804
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 16
здравейте.имам окосмяване около бакенбардите ходих на фотоепилация и те не паднаьа,ходих на лазерна епилация същата работа.правих си изследвания на хормоните и всичко е наред.моля ви кажете ми какво да правя.къде да ходя?имам бал и искам лицето ми да е чисто и да няма косъмче по него.  Cry

# 1
фотоепилацията помага само за 4ерните косми -по -тъмните...
ако твоите мъх4ета са мн светли няма да ти помогне фотоепилацията...трябжа да ги бръснеш мн за да станат 4ерни,но това никои нормален не би го направил...все пак при фотоепилацията говорим за нали4ие на пигментация и меланин...

аз също имам това неудобство-правила съм кола маска и съм ги третирала с епилатор-но пък и 2та пъти ми излязаха ситни пъп4ици и мн се уплаших..аз съ6то съм си правила изледваниа...
а пък винаги съм 4увствала неудобство да отида на козметик за кола маска... Sad

сега не ги зака4ам-ходя мн на солариум и не се ли4ат толкова-по4ти бели4ки са-но все пак Пак ги има...

ще следя теми4ката-и ако някой като нас има решение и се справя с проблема нека пише без да се срамува...

# 2
  • Мнения: 46
Момичета,само кола маска или скубане с пинсета препоръчвам.Какво друго?Само чудо може да помогне и сигурно има други подобни теми,търсете....Успех Crazy

# 3
dam,mersi,ei sega vidiah druga tema,shte napisha tam za kola maskata,ot koqto mi izbi obriv4e po liceto  Cry Cry Cry Cry

# 4
  • Мнения: 14
трябва да си по спокойна щом с хормоните всичко е наред защото тогава е по сложно. Иначе кола маска

# 5
  • Мнения: 330
Аз молех фризьорката ми забърква перхидролната каша за изрусяване да намаже и тези косъмчета. Изсветляват много и не си личат, освен това след няколко процедури стават тънки и прегарят и постепенно изчезват. Това ми се струва най - добрия вариант защото при бръснене и скубане поникват отново и то по - силни и по черни. Единственият проблем е, че може да се раздразни от перхидлора кожата на лицето, при мен се е зачервявала, но до ден два нещата се нормализират. Между другото - тези процедури ги правих като бях абитуриентка и аз, после косъмчетата изчезнаха и отдавна не са се появявали.

# 6
  • Мнения: 13
Здравейте,

кои хормони се изследват, за да се установи дали те причиняват окосмяването?

# 7
  • София
  • Мнения: 137
Аз също имах подобен проблем. Дълги години пробвах какво ли не: скубане с пинсета, електрическа пинсета, кола маска, нищо не помогна само се влошиха нещата. Единственото решение за мен бе - лазерната епилация. Имай предвид, че не падат от 1 път, трябват поне 5-6 процедури. Ако са светли / аз също имам светли /там помага само електоепилацията,  не е вярно,че с бръснене ще станат тъмни. Много важно за нея е да ти е направена от специалист, иначе няма да има ефект. След като се направи основния курс лазерна епилация трябва да се ходи на поддържащи процедури през няколко месеца. Ако те интересува къде съм ходила аз пиши на лични  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 49
Момичета, някой ходил ли е на фотоепилация в Триа сити център Бургас? Има ли отзиви от там?

# 9
  • Мнения: 117
Момичета знаете ли къде в Стара Загора може да се отиде на лазерна епилация? И все пак да има ефект  Laughing Моя близка направи повече от 10 процедури в Ямбол без резултат и сега търси варианти в други близки градове.
Ще съм много благодарна, ако някоя мама от Ст.Загора се отзове   bouquet

# 10
  • Мнения: 9
здравейте.имам окосмяване около бакенбардите ходих на фотоепилация и те не паднаьа,ходих на лазерна епилация същата работа.правих си изследвания на хормоните и всичко е наред.моля ви кажете ми какво да правя.къде да ходя?имам бал и искам лицето ми да е чисто и да няма косъмче по него.  Cry
Препоръчвам ти лазерна епилация, но там където да си сигурна, че ще има ефект/ с добър апарат и свестни специалисти/ и може да се работи и през лятото, за да не стане пигментация. Ако искаш ще ти препоръчам.
По повод на хормоналните изследвания, които се правят-аз съм си правила и това са щитовидните хормони и тестостерон.

Общи условия

Активация на акаунт