коремчето ви след многоплодна бременност

  • 9 294
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 43
Е,това е въпросът мили читатели?Дали коремчетата са ви все още големи?И.....УВИСНАЛИ. Twisted EvilАз си имам едно такова увисналко леко коремче,покрито с множество вече бели на цвят стрии?С това ме белязаха двете мои малки момченца.Хубав спомен.но някои знае ли как бих могла да се отърва от него. newsm78

# 1
  • Мнения: 844
Ами аз бих казал че моя корем е все още така .... по едно време се бях пооправила но пак ми се поотпусна и това си е моя грешка защото не се постарах да да спортувам малко. Сега вече ходя на фитнес но след толкова годинки  newsm78

# 2
  • Мнения: 119
Здравейте, слава богу нямама стрии, обаче коремчето ми е маклко отпуснато. И все ще почвам да спортувам но не мога нещо да го вместя в програмата.  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 3 638
Преди повече от година и аз исках да пускам подобна темичка  Simple Smile Ами общо взето след раждането си излязох бременна и си имах коремче в продължение на няколко месеца, майтапех се, че е третото  Joy. Някъде след 6 месеца започнах да си закопчавам нормално старите дънки и сега мога да кажа, че коремът ми е напълно прибран, НО самата кожа е преразтегната и набръчкана и малко виси Sad Не смятам, че има упражнения за това, просто не може хем да си износил две големи бебета, хем да имаш "плочки"  Simple Smile Положението при мамите, родили по едно бебче е съвсем различно  Naughty
Стриите също избледняват доста с времето, поне така знам. Била си бременна 9 месеца и още толкова са нужни, за да "разбременееш", имаш време Peace

# 4
  • Мнения: 541
При мен много бързо се прибра корема - винаги съм била с много плосък корем, само още някой и друг килограм остават.

# 5
  • Мнения: 43
Благодаря ви.Прави сте.Много бързам.но маи както ми се вижда самия кокал се е разщирил.То след раждане всяка жена малко или много се променя.Както казва една моя позната:"След като роди тялото на жената се разпарцалосва" LaughingЗа дънките мога да кажа,че още немога да ги закояпчея,но мисля,че няма и да мога,заради кокала,а не заради корема си.Не мисля,че самия кокал ще се събере. newsm78

# 6
  • Мнения: 75
Не помня кога точно започнах да си влизам в дънките,но не беше веднага.Около 6-я месец след раждането нямаше и помен от такова,само заради стриите корема ми стоеше някак набръчкан и малко отпуснат.А вече към деветия месец и талията си ми стана както преди.
Мисля,че при повечето жени е въпрос на време,при други на упражнения,трети носят колани.А за стриите не мога да кажа нищо хубаво,но все пак,бъди постоянна и упорита в лечението им може да се посвият докато са "пресни".Успех!

Последна редакция: ср, 04 мар 2009, 23:25 от dandi4ka

# 7
  • Мнения: 3 638
Благодаря ви.Прави сте.Много бързам.но маи както ми се вижда самия кокал се е разщирил.То след раждане всяка жена малко или много се променя.Както казва една моя позната:"След като роди тялото на жената се разпарцалосва" LaughingЗа дънките мога да кажа,че още немога да ги закояпчея,но мисля,че няма и да мога,заради кокала,а не заради корема си.Не мисля,че самия кокал ще се събере. newsm78

С това пък въобще не съм съгласна, напротив, ставаме по-женствени след раждането Crossing Arms Костите на ханшът ти също ще се съберат, трябва им малко време. 
Другият вариант е да не раждаме, за да си запазим момичешкото тяло  Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 4 965
За килограмите писах в другата тема. Иначе, коремчето ми доста време си беше като бременно. Сега е с почти нормални размери (още повече, че от няма и 2 месеца съм дори по-слаба отпреди да забременея - най-после и с много усилия, защото години наред се борих с излишните килца). Естествено, имам излишна кожа и е леко отпуснато, но пък е симпатично (казвали са ми го мъже  Wink). Нормално е - деца съм родила, все пак.
Не страдам от излишни комплекси...

# 9
  • Мнения: 390
Коремът ми се прибра с времето, не е увиснал, само като се сгъна и леко се набръчква кожата. Стриите да не те отчайвам няма как да изчезнат. Аз нямам и сякаш не съм носила близнаци, но забелязвам, че талията ми наедря. След раждането свалих 10 кг от преди да забременея и дрехи които са ми широки сега, някак комфортно ги закопчавам на талията Sad

# 10
  • Мнения: 67
И моето коремче остана малко поовиснало и с ужасно много сттрии по цялото тяло крака,дупе,гьрди и т.н,да ви кажа малко ме подтиска това,но някак си трябва да го преодолея,вапреки че мажа ми неспира да ми повтаря колко сьм секси и хубава ама нещо немога да му повярвам newsm78  Embarassed

# 11
  • Мнения: 375
И моят корем все още не може да се прибере,все едно съм в 4-5 месец,имам и стрии които са все още лилави(ако някой може да ми даде съвет с какво да ги мажа,ще съм много благодарна),от една седмица се каня да започна да спортувам,ама все не намирам време.

# 12
  • Мнения: 355
Май само аз мога да се похваля до тук. Стрии нямам. Увиснала кожа - също. Десетина дни след раждането си обух дънките (ама по-широките де  Laughing) Усещах, че в ханша някак съм по-широка, явно костите се прибират по-бавно и адски ме болеше кръста месеци наред.
За стриите има разни кремове за след появата им, но не мога да дам отзиви, нещо с лазер не става ли..? Не зная дали кърмиш, но ако да, трябва да внимаваш с какво се мажеш.
А и хич не съм съгласна, че тялото се "разпарцалосва", даже напротив, в моето се чувствам по-добре от преди да родя.
Друго положително, което забелязах е, че по време на бремеността и особено след раждането метаболизма ми се ускори, а уж би трябвало да е обратното....

# 13
  • София
  • Мнения: 803
И аз съм с коремче, което при малко хапване на солено и задържана вода си добива формата на бременно. Килограмите са ми явно от хормоните и там битката ще е зверска, а за момента нямам нито психиката , нито времето за да влезна във фитнеса и да мина само на протеинови шейкове. Знам какъв труд хвърлях между инвитрата и как съм оставила кости в дебелариумите, но след бремеността и наличието на двама бесни в къщи ... не знам как ще я свърша тая работа newsm78

# 14
  • Мнения: 50
Да се включа и аз  Wink И аз 10 дни след като родих си влязох в панталоните от преди бременността, че даже ходих и нови да си купувам! Иначе особено докато кърмих, метаболизмът ми беше великански-слабеех, ли слабеех. Заради секциото не можех да правя упражнения дълго време, а да ви призная и нямах нито време, нито желание  Embarassed Към година след раждането обаче навъртах по 4-5 км на ден с количката и момичетата и направо бях заприличала на "свирка", но коремчето в разстоянието от под пъпа до операцията и до ден днешен стои в леко отпусната "поза" и каквито и нечовешки усилия да полагам във фитнес залата, ефект няма. Мога да се похваля с плочки по целия корем, с изключение на споменатата вече зона  Sad Това, което исках да кажа с многословията си, е,че няма как най-големите радости на нашия живот да не оставят своя белег върху нас! Ама пък е хубаво, че ги има... Иначе абдоминопластиката е доста добре развита  Peace

Общи условия

Активация на акаунт