Честита Баба Марта или колко /на кого/ ще подарявате мартиници ?

  • 795
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 278
                                                         

                                                         



Лично аз се видях в чудо Simple Smile))
То не бе за семейство, приятели, колеги .............. Вчера оставих около 30 лв. за мартеници Simple Smile))

Но пък иначе голям кеф ми прави - да си подарявам/е мартенички Simple Smile)))))))))))))))))

# 1
  • Мнения: 1 938
    Купих за целия ми клас мартенички.  Peace
    Още толкова купих и на сина ми, за да подари на съучениците си. Peace
    Купих и за всички роднини и приятели. Heart Eyes
    Купих и резервни, ако  срещна случайно някой познат, да не го подминавам, без да съм го закичила. Simple Smile

# 2
  • Мнения: 161
Честита Баба Марта на всички - Желая ви да сте много здрави и весели.  Grinning Grinning Grinning Grinning

# 3
  • Мнения: 183
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!
Aз уж само на семейството и на най-близките ми приятелки,но покрай тях купих и няколко на познати и оставих по сергийте към 50-60лв. за около 30-40 мартеници Money

# 4
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 127
Честита Баба Марта и от мен ! Да сте бели и червени, весели и засмени!!



Ми аз нямам 1 мартеничка, да дам на някой. Просто яноари месец като си тръгвах за Англия не намерих,, а не ми се ангажираше майка ми сега да ми праща с колет и т.н. И сега ми е едно криво и ужасно.  Sad

# 5
  • Мнения: 641
Ч.Б.М аз вързах само на фамилията.

# 6
  • Мнения: 940
Аз взех на най-добрата ми приятелка и нейния приятел, на семейството на мъжа ми. Не изпитах излишна еуфория тази година. Ние с мъжа ми вече ги свалихме нашите. Похарчих около 5 лева тази година, че имах от миналата. Свеки ми подари много хубава мартеница.

Общи условия

Активация на акаунт