Моля, помогнете

  • 1 134
  • 9
  •   1
Отговори
Здравейте на всички бъдещи мамчета! Grinning
Искам да попитам всички - възможно ли е на петия ден от зачеването да си въобразявам, че съм бременна? newsm78
Моля, помогнете ми! Rolling Eyes Не искам да се самозалъгвам и да се навивам, но наистина днес е петия ден, откогато мисля, че съм забременяла и цял ден ми се вие свят, умирам от глад /аз не закусвам/, гърдите ми ме болят ужасно /а иначе започват да ме болят 3-4 дни преди цикъл/, не ми се пуши /иначе пуша нормално, или по - скоро много/ и ме болят ту яйчниците /най - вече отдясно/, ту се появява една тъпо болка под пъпа.
Днес сглупих и си купих тест за бременност - отрицателен.  SadНо може ли след пет дни въобще някой тест да покаже дали си бременна или не?  newsm78Казват, след седмия ден от закъснението на цикъла показвал.
Моля, някоя мама с опит да помогне.  Heart Eyes
Благодаря предварително Simple Smile

# 1
  • Мнения: 9 074
Опитай се да се успокоиш, с тези вълнения до никъде няма да стигнеш Sunglasses Тест си направи поне след седмия ден, даже и тогава е рано, но пак е по-добре от петия Simple Smile Успокой се, ако е станало бебето- станало е, просто имай търпение, още мъничко Peace

# 2
  • Мнения: 247
За тест е много много рано то още не се е вгнездило за да се одделя този хормон който засича теста. А за това дали толкова рано може да има признаци може би някой друг ще ти даде отговор. И все пак ти пожелавам да е това което мислиш. Успех  Grinning

# 3
  • Мнения: 4 362
Внимавай да не си влошиш,че после разочарованието е големичко.Намери с нещо друго да се занимаваш,за да не мислиш за това,ако е станало то няма да остане скрито,успокой се и изчакай,по принцип за всяка жена са различни симптомите.Успех,стискаме палци

# 4
  • Мнения: 3 154
И седмия ден е рано за тест Naughty
В момента никой не може да каже забременяла ли си или не. Изчакай, имай търпение. Времето ще покаже! Успех ти желая!

# 5
Благодаря Heart Eyes
Наистина прекалено се вълнувам, но преди три години направих спонтанен аборт - причината беше кухо яйце. И оттогава все ме е страх Sick

# 6
  • София
  • Мнения: 2 883
Аз си правих тест 6 дни след овуто , първо не са появи нищо, след 10-15мин. се появи много светла чертичка, не розова а по-скоро мръсно бяла, и след няколко минути изчезна. И аз имах същите признаци, но с този тест си докарах много ядове, докато изчакам да ми закъснее #Crazy
По-добре да не си мисиш, защото още не е минола имплантацията. така че най-сигурно е поне след 11,12 ден от овуто, при мен на 11-тия имаше чертичка.
пожелавам ти успех, ходи на кафе на пазар, чети, само не мисли,защото, тогава времето минава по-бовно!
Успех и  EFP даже и да е бледичка

# 7
  • Мнения: 2 952
Kraven test taka ili ina4e si napravete , dori testa da e polojitelen.Dokrora 6te vi kaje (ginekologa) kakvo da pravite i kakvo sledva.Kravnia test e lesen i siguren.Men me gledaha i na  videozon , beb4eto be6e mani4ko 4erno petno kato papka  Grinning    Sega sam v 7 mesec ve4e e 38  sm . Unak
Uspeh na vsi4ki ot sarce  bouquet

# 8
  • Мнения: 2 723
Виж сега, независимо дали се притесняваш или не, не можеш да повлияеш на това дали си бременна или не. Не го приемай толкова драматично, ако не си - и другия месец можеш да забременееш. Недей да забравяш, че с тези вълнения само вредиш на бебо.
А кухото яйце го забрави, минало е много време. Аз забременях през февруари, точно една година след като направих спонтанен аборт и то в 14 седмица, а за сега да чукам на дърво всичко е наред.
Стискам ти палци да видиш две чертички Heart Eyes

# 9
Много сте мили всички!
Искам от сърце да ви благодаря, че сте толкова озивчиви и готини! Heart Eyes
Ще ви пиша как се развиват нещата, но наистина всички сте прави, че е още много рано. Rolling Eyes
Макар че аз от нетърпение си направих още два теста в понеделник - и двата са отрицателни. Но пак е рано, мисля. В понеделник бяха минали само 7 или девет дни от деня, когато си мислех, че съм заченала Embarassed
А това е много рано - четох, че най - рано може да покаже след 12 - я ден.
Мисля, че не съм притеснена, но бързам ужасно, което е лошо. Но все пак чакахме цели две години и сега нямам търпение.
А иначе гърдите продължават да си ме болят, но като че ли поотпуснаха малко. Изчезнаха и болките в левия и десния яйчник, за разлика от понеделника /9 август/, когато се скъса да ме боли левия яйчник - направо бях полудяла.
Сега единствено усещам по - лекичко напрежение в гърдите и ставам през нощта да пишкам, което преди не е било така. И непрекъснато съм гладна, ама май не е от това.
Незнам, като сравня признаците ми от предишния път, когато бях бременна, нямат нищо общо. Тогава адски ме боляха гърдите, не ми се ядеше нищо, пиех само сок от праскова и ядях само чипс Embarassed
Обещавам скоро да ви пиша какво става, пък и вие разкажете как е било при вас Heart Eyes
Поздравявам ви всички  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт