Мартеничка си сложи и щъркел с бебе при теб ще долети! /02.03–08.03.09/

  • 7 023
  • 136
  •   1
Отговори
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Добро утро!Благодаря,Ники,за кафенцето,и аз ще направя за в новата темичка! Peace
Обожавам Нора Робъртс и аз!!! Heart Eyes



Да ни е успешна седмицата и пълна с добри новинки!
Още повече,че това е и женския месец,надявам се да има по едно малко чудо за всяка ни!
Хайде,милички,омръзнали сте ми вече тук,местете се в отчетни!Желая ви го от все сърце! Grinning

# 1
  • Мнения: 1 248
пу първа
Доре страхотна тема миличка Hug
хайде много положителни емоции през тази седмица Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 326
Записвам се и аз в новата темичка дано ни е на късмет ,аз съм на тест на 5 така че дано ми донесе късмет и на всички останали момичета  Praynig
Лека седми ца и плодоносна нека бъде изпълнена само с положителни емоций  Laughing

# 3
  • Мнения: 4 700
Лека и плодоносна седмичка ми желая.

Доре, мерси zа кафенцето. Трябва ми, zа да си отворя очите.  Hug

# 4
  • Мнения: 290
привет и от мен  Hug
решила съм тези почивни дни да мързелувам  Mr. Green
дано имаме много хубави новини тая седмичка
 Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 4 589
Ето ме и мен в новата тема. Аз въобще не се усетих, че е понеделник и че е време за нова тема.
Да ни е на късмет и да е пълна с хубави новини.

# 6
  • Мнения: 337
С риск кафето да ми дойде малко в повече днес я да се наредя да пйна още едно и в новата темичка.
Ами успешна седмица ви желая момичета! Дано ни донесе много радост и EFP
             Hug Praynig Hug

# 7
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 587
Весела и приятна седмица, изпълнена с много положителни тестове!
Ники, мерси за кафенцето Heart Eyes
Хех, много почитателки на Нора Робъртс се събрахме май Mr. Green

# 8
  • Мнения: 851
Хоп Троп и скачам и аз  в новата темичка.
Тя е специална за нашето семейство. Днес чухме сърдечни пулсации и докато се радвахме на ембриончето се изненадахме приятно (меко казано) от още едно, със същите размери и то със сърдечна дейност. Вече сме седма седмица и 3-4 дена. не знам как ги изчисляват. всеки път се увеличава "възрастта" ни! Еднояйчни близнаци са и се развиват до сега много добре!
Прегръщам ви всички и ви пожелавам прекрасна седмица изпълнена с топлина, приятни емоции и много любов

# 9
  • Мнения: 1 732
чоко,честито и за двете ембриончета! да се запиша и аз в новата темичка и дано ни е на късмет! Flowers Four Leaf Cloverтези дни и аз трябва да съм при док,за да видим дали ще почвам стимулация за инсе.дано ми се е махнал проклетия фоликул!"надежда" са си изкл. телефоните и не мога да си запиша час,ще ходя на място.имам нужда от вашите стиснати палчета момичета!успех на всички и лека седмица! Peace

# 10
приятна седмица и от мен!  bouquet
нека да е изпълнена с много положителни емоции и приятни изненади в началото на женския месец. Praynig
приятна почивка на всички  Hug, а аз ще имам нужда от вашата силна подкрепа и много късмет скоро.

# 11
  • Мнения: 965
Здравейте гугутки , пожелавам ви весела и успешна седмица  Hug
Ники благодаря за кафенцето мила  Hug
Аз преди малко станах  Embarassed събудих се в 12ч.  ,обаче не можах да се надигна и до 14ч лежундрих и гледах тв Simple Smile  , голям мързел ме е налегнал  1countingsheep
Стискам палци на всички  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed  прегръщам ви Hug

# 12
  • Мнения: 3 294
Здравейте от мен  Hug И аз да се наредя в новата темичка  Mr. Green

Чоко , какво направи ти бе момиче , браво на теб , представям си колко щастлива си в момента . Дано все така добре да вървят твоите ембриончета  Hug Praynig

# 13
  • Мнения: 1 868
Здравейте момичета Grinning
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА НА ВСИЧКИ
Cho_ko честито мила ти си имаш мартенички GrinningЖелая ти лека и безпроблемна бременност и най сладките бебочета на финала Praynig Hug
Аз съм го закъсала от всякъде, овулация нямам отново  като ме стимулират цитонамазката ми става съмнителна и сега не знам на къде да хващам, но все пак надеждата я има и май ще се ориентирам към лека стимулацийка и евентуално инсе!Така, че моля стискайте палци Praynig
А аз естествено не спирам да мисля и да се моля за всяка една от вас сладурки такива Hug Heart Eyes
Лека вечер  Grinning

# 14
  • Мнения: 965
Сладурчета да вземем да пийнем по едно коктейлче да се разведрим малко  Wink

Може и да хапмен малко по някоя друга хапчица

Гуш  Hug

Общи условия

Активация на акаунт