До мамите ползвали хапчета като форма на контрацепция

  • 2 796
  • 53
  •   1
Отговори
  • Мнения: 666
Мили момичета последната една година ползвах таблетки ясмин като средство за предпазване от бременност. От 10 дена съм спряла таблетките, планувайки евентуално втора бременност  Praynig Искам да попитам тези, които са пили хапчета колко време след това забременяхте, бързо ли се възстановява нормалния цикъл и овулация, изобщо споделете какво се случи като спряхте таблетките. Предварително благодаря за отговорите ви  Hug

# 1
  • Мнения: 636
Имам две бременности на следващия месец от спирането на таблетките. Успех!

# 2
  • Мнения: 1 100
Забременях 6 месеца след спиране на противозачатъчните. Цикълът ми беше като по учебник - 28 дни, но овулацията не знам. Засичах само последните 2 месеца /с тестове и по метода на БТ/ и тогава беше на 14-ти ден.

# 3
  • Мнения: 5 393
Аз пиех хапчета доста дълго време- 8 години. След спирането им цикълът ми се възстанови бързо и беше много редовен, но за овулацията не съм толкова сигурна.Отне ни 9 месеца да си направим бебе.

Последна редакция: пн, 02 мар 2009, 14:19 от Мечо Пух

# 4
  • Мнения: 344
Година и три месеца след спирането им забременях. Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 423
Пих хапчета 8-9 години.След като ги спрях забременях на 3-тия месец.Овулацията си следях с тестове и ми беше на 14 ден.Всичко беше нормално,даже мисля ,че по наша грешка не забременях още на 2 месец.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 004
След спонтанен аборт пих хапчета около 4-5 месеца. Забременях година и два месеца по-късно.

# 7
  • Мнения: 170
Пих 6 месеца противозачатъчни и забременях 2 седмици след като изпих последното хапче. По принцип се смята, че след противозачатъчни се забременява по-лесно.

# 8
  • Мнения: 171
Пиех хапчета една година и половина и забременях 3 месеца след като ги спрях.Успех ти желая за скорошно бременеене Hug

# 9
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 298
пих различни хапчета (най-дълго цилест, логест, диане) повече от 15 години, а в последните 10 не ги бях спирала (казвам го, защото някои АГ препоръчват пауза, за която аз не намерих реална причина).
когато решихме, че искаме бебе ги спрях и на втория месец бях с положителен тест. не съм имала проблем.

# 10
  • Мнения: 275
На следващият месец (след спирането) забременях. Много бях учудена, тъй като в листовката пишеше, че най-рано от вторият месец може да се очаква бременност.

# 11
  • Мнения: 8 999
Доколкото знам, след спиране на противозачатъчни, се забременява много по-лесно. Успех!

# 12
  • Варна
  • Мнения: 355
И аз пиех Ясмин в продължение на 4 години и забременях в първия месец, след като ги спрях. Някои казват, че по-лесно се забременява след прием на противозачатъчни. Успех!

# 13
  • Мнения: 9 427
М дааа и аз съм чувала,че след края на приема на противозачатъни се забременява по-лесно.

# 14
  • София
  • Мнения: 39 761
При нас не се получи. Спрях противозачатъчните, но няколко месеца не се получи. По принцип моята овулация е изместена.
И аз бях чувала, че след противозачатъчни се забременява по-лесно.

Общи условия

Активация на акаунт