Кога почва да отчита кантара?

  • 635
  • 2
  •   1
Отговори
Здравейте на всички !
Да пусна темата ме правокираха различните резултати постигнати от
вас по време на пазене на диети. Бих помолила да споделите опита си - колко дни след започване на диета / хубаво е да посочите каква / кантара ви отчита понижаване на тегло ? Моя опит не е много окуражаващ - 4 дни на Японско чудо и един на Лунна диета + всеки ден 1 час със Sindy и 20 мин велоергометър от около седмица и резултата е само 1 липсващ килограм. За това питам при вас как е за да се успокоя че не съм само аз  - или пък съм ?
 newsm78

# 1
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Много зависи колко имаш да сваляш (ако са малко, става трудно, ако са повече - по-бързо, защото първо си отива водата, после мазнотията). Също така, ако скоро си родила или кърмила, много мъчно върви - поне при мен, мисля, заради хормоните. Най-важното е, в никакъв случай да не се отчайваш - както направих аз. След това горчиво съжалявах.  Преди да родя, смъквах за нула време (е, и качвах бързо, но става дума за 2 кила нагоре, две надолу). След като родих, имаше един период от близо два месеца, когато каквото и да правех, не свалях. Много ме е яд, че се отказвах. Ако бях устискала, нямаше да ми отиде толкова време.
Продължавай, докато не се предадат тлъстинките!

# 2
  • Мнения: 1 014
При всеки е различно. Като се замисля и аз преди да родя свалях много бързо, а сега 1 кг свалям за около 3-4 дни Sad

Общи условия

Активация на акаунт