За жените на/след 35 год.

  • 18 955
  • 232
  •   1
Отговори
  • Мнения: 215
Здравейте,
както се досещате аз съм на 35 год., преди 1 год. родих и може би това има голямо значение, но напоследък забелязвам признаци които ме подсещат, че остарявам Cry
Например, доскоро имах 1-2 бели косъма, а сега са доооста, може би има връзка с отслабването, но кожата ми е суха и не точно набръчкана, ами ...виждам разликата отпреди, да не говоря, че имам да свалям още поне 10 кила.......и други такива хубавини.
Работата е там, че освен физическа има и друга промяна, като например, уж само мрънкам, че ми се излиза, а всъщност вече някъкси не ми е интересно до ходя по нощни заведения. А имам приятелки на моята възраст и не се спират.
Да не става много дълго, интересно ми е как е при вас, как се справяте, ако искате да споделите Hug

# 1
  • Мнения: 54
 За излизането си зависи от компанията не от годините.

# 2
  • Мнения: 721
о мила,и аз забелязвам промените и колкото и младолика да съм(всички го твърдят)не съм сляпа.и аз МАЙ САМО мрънкам да излизаме-а такъв дивак бях до 30г.но да ти кажа период е- отминава. вече не ми пука много,защото само аз го забелязвам.като почнат още повече да ми личат годинките(почти 38)тогава ще го мисля.живей си живота,обичай си семейството и горе главата

# 3
  • Мнения: X
Ами твоите приятелки определено са си останали в тийнейджърските години.Колкото и да не ни се иска ,всички остаряваме.Кой красиво,кой не...
Аз лично никога не съм била фен на задимени,мръсни,шумни клубове...повече ме кефят елегантни,  семпли уютни ресторанти.И не съм спряла да ги посещавам,не мисля и да спирам.Това не значи,че ходя нон-стоп...когато ми е кеф.Обичам да си стоя в къщи.
А за физическите признаци...никого не са подминали.Аз още не съм видяла баба да изглежда на 20.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Хмм, да кожата ми вече не е като на 20 годишно момиче, но
пък не съм спряла да се боря с възрастта. Wink Фитнес, масажи и пр. глезотии ми помагат.
За излизане нищо не може , да ме спре освен чалгата.
п.п. родих миналия февруари

# 5
  • Мнения: 13
   Темата ми е ужасно актуална,съвсем скоро ставам на 40!Не мога да скрия,че от известно време си мисля за остаряването, имам страхове, но дълбоко в себе си, явно съм толкова позитивен човек,че не позволявам на тревогите от възрастта, да ме завладеят напълно и да ме вкарат в КРИЗАТА на 40-те...
  Всеки ден остаряваме по малко и процеса е неизбежен! За това смятам,че вместо да се вглеждаме в белите си коси, бръчките, маловажните проблеми, по-добре би било да гледаме смело напред, да обичаме повече любимите си хора, живота си, да не се вземаме толкова на сериозно, да продължаваме да се радваме и на малките нещица,да търсим и  изживяваме приятни емоции, които да ни топлят в студените вечери....
    Има хора, които и на двайсет години са ужасно възрастни ,но всички познаваме и такива,които съхраняват живеца и младежкия си дух,независимо от годините!Искам да бъда от вторите!
  

# 6
  • Мнения: 2 448
На 30 родих, сега съм на 35. Не изглеждам като на 20, но никак не съм зле. А за вечерните излизания, ами поразредих ги, но чак да оплакване не съм. Тази вечер съм на рожден ден на приятелка без мъжа да си припомня по младите години.  Crazy
Искам да съм пак на 20 , но чак да съм се затръшкала, все още не. Всъщност вътрешно се чувствам понякога на 20, понякога на 100.  А за белите коси, ами има си бои.  Laughing

Мисля на 50 да си хвана любовник на 30, казват че действало подмладяващо.  Mr. Green

# 7
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Родих на 36, сега съм на 41....
нямам комплекси на тема възраст....
дискотеките отдавна не ме вле4ат, но не се отказвам от ресторантите....
напоследък по4наха да ми писват кафетата с познати.....и ве4е се отег4авам, когато някой  добресложен 30 годи6ен сладур се опитва да ме сваля....(макар 4е до преди няколко месеца все о6те ми бе6е забавно)

Последна редакция: пн, 02 мар 2009, 19:03 от sl

# 8
  • Мнения: 215
Да и аз знам, че процеса е неизбежен и трябва да се гледа позитивно, но може би някъкси накуп много неща забелязах в тази посока, които ме накараха да се замисля. Даже четох някъкви теми за по-ранна менопауза при някои жени...., но я зарязах, че вече много ми дойде.  ooooh!
Мисля, че сега е времето да се поглезиме, както някой спомена, масажи, спа...знам ли, ако не друго поне оправят настроението Simple Smile

А това за любовника е интересно Hug

# 9
  • Мнения: 2 175
Ами.. Rolling Eyes
Абе какво ни е на нас, 35 - и годишните??

Аз пък се чувствам по-добре от всякога..
ПО-красива, по-уверена, по-силна, по-желана и по-гореща от всякога..
Не  излизам всяка вечер като на 20 г., но и не се ограничавам.

Да, трябват ми вече 2 дни за възстановяване след тежка вечер (до изгрев).. ама пък и така я помня по-дълго.. Embarassed
Възрастта е състояние на духа, а не на тялото..
Изключително се радвам, че и приятелките ми от детинските години изглеждат и се чувстват също така..

# 10
  • Мнения: 804
Ами.. Rolling Eyes
Абе какво ни е на нас, 35 - и годишните??

Аз пък се чувствам по-добре от всякога..
ПО-красива, по-уверена, по-силна, по-желана и по-гореща от всякога..
Не  излизам всяка вечер като на 20 г., но и не се ограничавам.

Да, трябват ми вече 2 дни за възстановяване след тежка вечер (до изгрев).. ама пък и така я помня по-дълго.. Embarassed
Възрастта е състояние на духа, а не на тялото..Изключително се радвам, че и приятелките ми от детинските години изглеждат и се чувстват също така..
  bouquet
Какво ви е на 35 бе момичета? 
Както казва един ценител - дами отвсякъде!
(той не използва точно тази дума, но това има предвид)
 Hug  bouquet

# 11
  • Мнения: 589
 Оппаа LaughingПреброяване на потребителките на 35+ ли имаме? newsm78 Laughing
По темата:

ПО-красива, по-уверена, по-силна, по-желана и по-гореща от всякога..

  И аз така Peace  bouquet
  И все по-често слабо познати (ако ме срещнат с дъщеря ми) питат:"Това сестричка ли ти е?" Flutter

Последна редакция: пн, 02 мар 2009, 20:26 от olimpiia

# 12
  • Мнения: 1 844
всяка възраст си има своите преоритети,какво чудно има?нормално е на 35-40 вече да не сте луди по дискотеките и късите поли,даже изглежда малко инфантилно на тези години такова желание.

# 13
  • Мнения: 419
Цоп и аз на преброяването  Crazy.
Родих първото си дете осемнайсетгодишна, т.е. сега се радвам  на 17-годишен син, 13-годишна дъщеря и на най-прекрасния съпуг   Heart Eyes.
Никога не съм се чувствала толкова добре (не че не го чувствах така и на 34,33,32,31 и т.н.) - обичана, свободна, щастлива, успяла  #Milti #Milti. А, и изглеждам точно на 35  Flutter. Ето, оплаках се  bowuu.

Другото го е написала magarence :
...Възрастта е състояние на духа, а не на тялото..


desinkata_85, наистина ли си мислиш, че една жена на 35 изглежда инфантилно в къса пола  Mr. Green (въпросът е риторичен, не отговарай).

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 1 593
След като навърших 36 като че ли рязко усетих как силата ми намаля преди бях неуморна, сега все по-бързо се уморявам.

Общи условия

Активация на акаунт