Помогнете ми с идеи за Петдесетгодишния юбилей на баща ми

  • 4 225
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 105
Първо искам да се извиня ако темата не е за тук. Потърсих , но не намерих друга такава. Молбата ми е да ми помогнете с идеи за подарък и изненади за 50 годишния билей на моя татко. Искам да го накарам да се чувства най-специалния човек на земята.
Той ни е отгледал със сестра ми след смъртта на мама. Принуди се да отиде в чужбина, за да ни осигури всичко.Сега сме заедно, но той е самотен.  Ние сме семейни, а той няма дори един приятел наблизо. Затова искам да му направя най-незабравимия рожден ден.
Търся стихотворения и песни за бащата, но дотук нямам голям успех. Приемам всякакви идеи и благодаря на всеки, който се включи с мнение.   bouquet  bouquet  bouquet

# 1
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Да ти е жив и здрав таткото.   bouquet Ето една много хубава песен от мен:
 
ПИСМО ДО ТАТКО – Нели Рангелова
 http://vbox7.com/play:b30967fe

Ако се сетя още нещо ще дописвам.  Peace

# 2
  • Мнения: 194
" Море от любов...."????

П.П. Песента на Нели Рангелова е страхотна Cry Peace

# 3
  • Варна
  • Мнения: 355
Аз за песен се сещам само за една на Beyonce, ако разбира английски, текстът е хубав. Но межи би Нели Рангелова е по-подходяща.

Колкото до подарък, ние на баща ми веднъж му взехме един уред - часовник, термометър и хидрометър и го надписахме. Може и ръчен часовник да е и да го гравирате, хем ще си е с него постоянно. Наскоро на моя баща му направих колаж със снимки, също може да е интересно и оригинално.

Другото, за което се сещам, но е малко трудно да се намери, е бутилка вино (или друг алкохол), произведено в годината му на раждане, което да изпиете заедно. Пък и да не е толкова старо, виж този етикет, можете да импровизирате на всяко вино: http://images.geriurumova.multiply.com/image/7/photos/1/500x500/ … amp;nmid=90354653

Весело изкарване на празника и съм сигурна, че каквото и да му подарите, все ще му хареса.

# 4
  • Мнения: 2 161
Можеш да му купиш часовник и да го гравираш отзад:Татко мой,благодаря ти.
Разбира се,можете да го заведете в някой прекрасен ресторант.На един баща,какво му трябва?Да вижда щастливите очи на децата си.

# 5
Така добре си го написала- обичаш го, благодарна си му за това, че ви е отгледал сам. Hяма нужда от клишета, от стихотворения, написани от други и за други, кажи му (напиши му) това, което чувстваш и мислиш! Уреди ресторант в града,  в който той живее и накарай някой роднина да го покани да излязат там на рождения му ден (да не празнува сам). В това време организирай родата, приятелите, хората, на които държи, купете му една хубава торта и го чакайте в ресторанта. Още повече, че ти си в чужбина, като ви види там всички, ще полудее от радост. А за подаръка- ти знаеш вкусовете на баща си, избери му нещо, което да му остане за спомен. Аз на моите родители и на двамата им подарих по един хубав часовник. Успех!

P.С. Chanel ме изпревари, имаме еднакви идеи  Laughing

# 6
  • Мнения: 105
Благодаря на всички за идеите и пожеланията. Нямаше да съм в такава чуденка ако бяхме в България. Татко както и ние живеем в Италия и за съжаление идеята с приятелите и роднините отпада. Песента , която сте ми предложили е страхотна. Благодаря ви момичета! Бъдете живи и здрави - вие и близките ви.

Общи условия

Активация на акаунт