помощ за торта

  • 1 831
  • 4
  •   1
Отговори
тази неделя дъщеря ми има рожден ден и ще има парти СпонджБоб! Проблема е че АЗ трябва да направя тортата със героя и неговия приятел Патрик! Имате ли някакви идеи?! newsm78

Последна редакция: пн, 02 мар 2009, 20:42 от L e o

# 1
  • Мнения: 8
Не можеш ли да поръчаш готова?

# 2
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
тази неделя дъщеря ми има рожден ден и ще има парти СпонджБоб! Проблема е че АЗ трябва да направя тортата със героя и неговия приятел Патрик! Имате ли някакви идеи?! newsm78

Здравей!

Имаш ли някакъв опит в правенето и най-вече украсяването на торти? Ако не, мисля че за една седмица трудно ще успееш да усвоиш всичко. Иначе информация за тортите и украсата има в Тортената библиотека. Погледни и в Галерия торти - има Спондж Боб торти правени от някои момичета - за подробности може да ги питаш на лични или в тортената тема (не библиотеката).

# 3
Обещах че аз ще я  направя #Cussing out. Имам малко опит и много желание, така че ще разгледам и дано да има нещо дето да се впише в моя не много голям ранг. Laughing

# 4
  • Мнения: 1 777
Обещах че аз ще я  направя #Cussing out. Имам малко опит и много желание, така че ще разгледам и дано да има нещо дето да се впише в моя не много голям ранг. Laughing
Разгледай този линк ,като кликнеш на снимките има инструкции как се правят. Simple Smile

http://www.coolest-birthday-cakes.com/spongebob-cake.html

Общи условия

Активация на акаунт