бременност и болки в бъбреците

  • 23 862
  • 29
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 30 107
Здравейте,

в 8-ми месец съм и снощи ме сковаха страшни болки наподобяващи бъбречни  Cry Поотминаха ми и сега пак се появиха, започват над кръста и после отиват към корема  Sad доста се притеснявам и смятам да посетя утре болница, моят доктор е в чужбина по празниците и затова се ослушвах днес, но май няма да ми се размине отскачането до болницата  Cry обадих се на акушерката на доктора ми и тя ми каза, че в спешното нищо немогат да направят, да пия нош-па и утре в болницата  Cry

# 1
  • София
  • Мнения: 30 107
някой да е имал подобни болки???

# 2
  • Мнения: 651
http://www.ladypill.com/advice.php?cat_id=143
Виж тук.Да не са контракции?

# 3
  • София
  • Мнения: 30 107
Деянова ,

и аз това си помислих, но не са на често, нямам зацапване като при падане на тапата, нямам кървене. И ме боли областта на бъбреците т.е. по-високо горе  Sad дано не са контракции, че ми е доста раничко  Cry

# 4
  • Мнения: 1 740
Аз имах проблеми с бъбреците точно в последните дни на 8 месец ,но имах и висока температура. Моят проблем беше в това ,че точно тогава един камък беше тръгнал да излиза.

# 5
  • София
  • Мнения: 7 183
Отивай в болницата.
Всъщност ти в кой от двата града си?
В София със сигурност приемат по спешност денонощно в големите родилни домове.
Надали е по-различно във Варна.

# 6
  • Мнения: 55
Потърси някой акушер гинеколог трябва да те види специалист.Дано не са контракции наистина ти е рано но не се претиснявай дано всичко да е наред Peace

# 7
  • Мнения: 683
Здравейте,

в 8-ми месец съм и снощи ме сковаха страшни болки наподобяващи бъбречни  Cry Поотминаха ми и сега пак се появиха, започват над кръста и после отиват към корема  Sad доста се притеснявам и смятам да посетя утре болница, моят доктор е в чужбина по празниците и затова се ослушвах днес, но май няма да ми се размине отскачането до болницата  Cry обадих се на акушерката на доктора ми и тя ми каза, че в спешното нищо немогат да направят, да пия нош-па и утре в болницата  Cry

Отивай в болница! Аз в 5-я месец стоях 1 седмица в отделение за задържане със същия проблем. Биха ми инжекции но-шпа и пих магнезий. Много боли, но минава за 3-4 дни. Пий много минерална вода и липов чай, на мен това много ми помогна, но поне 3-4 литра на ден, за да изхвърлиш песъчинките по-лесно.  Peace

# 8
  • Мнения: 22
оф аз от 2-рия месец имам едни странни болки в кръста точно над опашката
като легна по гръб и се сковавам от кръста надолу,ужас направо малко да мръдна -да се помъча да стана и нещо ми прещтраква точно там и се осеща остра болка  #Crazy ужас направо много боли и тази болка трае около 30 сек.
сега сам почти в 5 месец и още го имам съшия проблем незнам от бременноста ли е или е нешо друго...  newsm78

# 9
  • Мнения: 2 374
В 6 месец лежах с такива болки в болница,сега отново изпитвам същите,знам колко е гадно,задължително отиди на лекар,боли,но минава за няколко дни.

# 10
  • Мнения: 194
И аз имах такива болки към края на 8-ми месец .Продължаваха над бъбреците и стигаха до гърба ми чак.Мислех си,че е някаква пневмония и много се притесних направо.Естествено,отидох на доктор и той ми обясни,че нещо ме притискало...Дори не си спомням как точно го каза,но ,ти веднага отивай на доктор,не отлагай.Поне ще ти е спокойно така.
Леко раждане !  bouquet

# 11
  • Мнения: 1 740
Авторката днес не е писала сигурно е в болницата.
Стискам палци всичко да е наред.

# 12
  • Мнения: 9 429
Получих бъбречна криза,когато бях в 6-я месец.Ужасни болки,висока температура и втрисане.Биха ми Цефазолин и след това пиех Неофолик в продължение на месец.
Успех и дано всчко мине по-леко и бързо.

# 13
  • Мнения: 1 372
Имам бъбречни кризи от дете и по време на бременността не останах необезпокоявана. Биеха ми Волтарен / което е супер странно/ но такава е практиката тук. Важното е че действаше.  Иначе можеш да пиеш но-шпа. Важно е обаче дали не са контракции.
Дано ти се размине по- бързо! Praynig

# 14
  • Мнения: 1 354
Стискам палци да не са контракции и да ти минава по бързо Praynig
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт