Най- прекрасните свекърви!!!

  • 4 741
  • 74
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 153
Начетох се на теми против свекървите!!!! Аз не мога да кажа нищо против моята, дори напротив, затова ако има жени които обожават своите, както аз моята нека да ги похвалят тук!!!!!!

# 1
  • Мнения: 145
Нема такива животни !

# 2
  • Мнения: 293
Човек като моите ,,бъдещи,, свекър и свекърва никога до сега не съм срещала....

Великодушни,много тактични,страхотни,обожават ме, много се обичаме.Много ни помагат от сега,всеотдайни са. Живеят в нашето име,да бъдем и да сме. Това е. Нямам думи с които да ги опиша. Дори ( не дай боже ) да се разделим някой ден никога няма да си променя становището.Просто са прекрасни...Обичам ги...Обожавам ги...

# 3
  • Мнения: 188
Омъжена съм от 11 години и мога да похваля моята свекърва   bouquet
Само едно ще кажа, когато се сгодихме свекър ми и свекърва ми си излязоха от спалнята само и само на нас да ни е добре, уникални хора
Свекър ми почина миналата година и още много страдам  Cry

# 4
  • Мнения: 1 740
Е чак пък да я обожавам не , но не мога да кажа нищо лошо за моята свекърва по скоро я уважавам .

# 5
  • Мнения: 2 153
Нема такива животни !

Дано да не се обидиш, но наистина много си изпуснала!!!! Аз се прекланям пред моята, с радост и почит я наричам "мамо" и я обожавам да не кажа повече от родната си майка, че е грехота!!!! Малко са тези жени и момичетата, които ги имат за свекърви са големи щастливки!!! Дано и аз някога да бъда като моята "свеки" добродушна, помагаща, обичаща ме и уважаваща ме повече от собствените си синове!!!!

# 6
  • Мнения: 2 153
Омъжена съм от 11 години и мога да похваля моята свекърва   bouquet
Само едно ще кажа, когато се сгодихме свекър ми и свекърва ми си излязоха от спалнята само и само на нас да ни е добре, уникални хора
Свекър ми почина миналата година и още много страдам  Cry

Ето за това говоря, малките неща и малките жертви, които те правят ежедневно за да може на теб да ти  е добре!!! Grinning Grinning

# 7
  • Мнения: 293
Ванеса,само човек,който е видял подобно отношение от свекърва си може да го разбере....

# 8
  • Мнения: 1 844
Е,чак да я обожавам,да й се прекланям и да я обичам повече от моята майка-не..
Но я обичам и уважавам,защото е създала най-прекрасния мъж и го е възпитала да е такъв,помага ни,приема решенията ни и не ни се меси,отношението й към мен е чудесно.За мен това е достатъчно..не очаквам да е свекървата-чудо.

# 9
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Моите свекър и свекърва са страхотни!  Heart Eyes Много ги обичам и уважавам! Отношенията ни са прекрасни!
Разбира се, имаме и моменти на несъгласие и пререкание, но те са си съвсем в реда на нещата, доколкото сме различни хора с различни нагласи и виждания! Няма от какво да се оплаквам в това отношение!  Simple Smile

# 10
  • Мнения: 289

 И моите свекъри са много точни хора , но не ми е като майка де , чужд човек си е

# 11
  • Мнения: 2 153
Ванеса,само човек,който е видял подобно отношение от свекърва си може да го разбере....

Да, да, дано повече момичета се радват на такива отношения със свекърите!!! Защото аз като отидох да живея в  къщата им ми беше по- добре отколкото вкъщи!!! Дори родителите ми го забелязаха Sad ама какво да се прави факт си е, не мога да си затворя очите пред това!!!! :D

# 12
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
И при мен е факт, че свекър и свекърва ми се държат по-добре с мен и ме уважават много повече, отколкото собствените ми родители.
С майка ми и баща ми са едни семейни драми!  ooooh! Баща ми го раздава като злата свекърва, а с майка си не си говорим от повече от 10 години...  Laughing

# 13
  • Мнения: 2 153
Аз и с моите съм ок!!! НО свекърите  ме изненадаха много приятно!!!

# 14
  • Мнения: 435
Аз също съм в прекрасни отношения със свекървата. Винаги е била до мен, разбирала ме е и ме е подкрепяла. Hug

Общи условия

Активация на акаунт