Целулит стрии тяло

  • 16 759
  • 43
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте ! Благодаря на всички момичета за готините съвети за красиви тела , лица и т.н. Научих много от този форум и то е , че човек трябва да споделя за добрите и лошите неща в живота, така всички ние имаме някакъв опит. Искам да благодаря и за темата за липолизата, тъй като аз си направих тези процедури и сега се чувствам страхотно. Важното е , че отслабнах и махнах този гаден целулит,БЛАГОДАРЯ !

Опитах и процедури за стрии, направих си 6 процедури и стриите ми съвсем изченаха.Никога не съм вярвала, че някой ден ще си махна целулита , камо ли тези стрии, дори не бях мечтала, но човек когато оправи едно нещо започва да му се иска леко - полиеко да си оправи и другите дефекти.Е има и ефикасна процедура и за стриите. Слагат ти окло 8 продукта и накрая един гипс., след всяка една процедура си виждаш заличаване на белезите.

# 1
Здравей, можеш ли да ми кажеш за стриите , къде ги правиш, аз също се справих с целулита, даже сега си правя терапия за повигане на бюста и съм много доволна. Не съм се сещала зюа стриитер, но това също е много важно. Интересно ми звучи, тъй катъо за бюста също ми слагат нещо като гипс и след като терапията за стриите е подобна може би ще има ефект.

# 2
  • Мнения: 408
Здравейте ! Благодаря на всички момичета за готините съвети за красиви тела , лица и т.н. Научих много от този форум и то е , че човек трябва да споделя за добрите и лошите неща в живота, така всички ние имаме някакъв опит. Искам да благодаря и за темата за липолизата, тъй като аз си направих тези процедури и сега се чувствам страхотно. Важното е , че отслабнах и махнах този гаден целулит,БЛАГОДАРЯ !

Опитах и процедури за стрии, направих си 6 процедури и стриите ми съвсем изченаха.Никога не съм вярвала, че някой ден ще си махна целулита , камо ли тези стрии, дори не бях мечтала, но човек когато оправи едно нещо започва да му се иска леко - полиеко да си оправи и другите дефекти.Е има и ефикасна процедура и за стриите. Слагат ти окло 8 продукта и накрая един гипс., след всяка една процедура си виждаш заличаване на белезите.



Миличка!!!!!!!!! Направо не мога да ти опиша как ме зарадва!!!
Това е повече от страхотна новина! Моля те сподели с нас  Hug  Hug  Hug

# 3
  • Мнения: 0
Да и аз бих искала да се запозная по- подробно с тези процедури  Peace . Разкажи, моля те!   bouquet Hug

# 4
  • Мнения: 1 885
И кво хвърлиха бомбата и изчезнаха?

# 5
  • Мнения: 408
да, май така се получи, на мен ми намириса на реклама де... щото въпросните госпожици ги засякох, че бяха писали в една тема пак така една след друга и пак имаше нещо съмнително

# 6
  • Мнения: 97
Според мен може да се тълкува като реклама, ако се посочват конкретни салони или продукти, в случая си е жива ЛЪЖА. Мен така едни преди около 20 дни ме накараха да обиколя цяла София за дървени обръчи, в никой от посочените магазини продавачките не бяха чували за нещо подобно.

# 7
  • Мнения: 408
кофти.....

# 8
  • Мнения: 0
Тук съм не е лъжа просто не бях влизала много от одавна за което моля да ме извините !!!!
Сега ще Ви разкажа - това е терапия , която премахва много успешно стрии в зависмост от проблема е и броя процедури. Терапията дава резултат още 2 процедура , но си трябват и процедури , тъй като стриите са много упорити.

# 9
  • Мнения: 0
Съжалявам много , че ме нямаше толкова дълго време , но имах семейни проблеми и не можах да влизам да си пишеме. Виждам , че има много въпроси и още веднъж се извинявам , че ме нямаше толкова време . Сега съм тука !!!! Grinning Grinning Grinning ВЪРНАХ СЕ И ПОИВЕЧЕ СЕ НАДЯВАМ ДА НЕ МИ СЕ НАЛАГА ДА ИЗЧЕЗВАМ !!!!! Embarassed Embarassed Embarassed

# 10
  • Мнения: 8
махнах този гаден целулит,БЛАГОДАРЯ !

elviti и как го махна и аз пробвам какво ли не, но само в домашни условия. Иначе и аз за стриите нямам проблем доста са намалели използвам крем от невен и мас...овлажнява кожата, дори и да цапа по дрехите (зимата ми беше студено да чакам да попие добре) много лесно се пере,а и операцията ми заличи. Невена принципно заличава всякакви белези при продължителна употреба.

# 11
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
И пак една след друга... и пак- нищо конкретно  Whistling

# 12
  • Мнения: 8
И пак една след друга... и пак- нищо конкретно  Whistling

Какво имаш предвид Umma ? И аз искам да разбера как се маха целулита? Стрийте не ме интересуват, тях почти съм ги махнала. Но май elviti   не се включва...

# 13
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Имам предвид, че тези две потребителки винаги вървят комплект, пускат "бомбата" и изчезват...
Без нищо конкретно.
И аз имам целулит за разкарване ( особено сега- бременна за втори път в 37 г.с.) и новопоявили се стрии... И аз искам терапия за повдигане на бюста, но освен по операционен начин да си направя лифтинг ( не силикон), за сега не съм чувала за успешна такава... Та се чудя за какви терапии иде реч и за какво става дума- все пак до след месец време искам да имам готовност с грижите за себе си и пак да влезна във форма и да придобия вид  Mr. Green

Дано не съм права с мнителността си и в най- скоро време разберем как да преборим тези "дефекти"  Peace

# 14
  • Мнения: 2 489
Мен пък точно за стриите ме интересува.hoshishi, би ли споделила за крема с невен и мас домашен ли е?За целулит ви препоръчвам масажи с мед ето и линкhttp://www.maxefect.com/bb/tselulit-masaj-s-med.html

Общи условия

Активация на акаунт