СЕДМИЧНА ТЕМА... 08.08 - 14.08

  • 3 163
  • 36
  •   1
Отговори
  • Мнения: 249
.............
ето - коригирах се

Последна редакция: нд, 07 авг 2005, 15:10 от Venera26

# 1
  • Мнения: 249
Сега вече в НОВАТА седмица.... Та Кила здрасти и на теб!!! И на мен ми е  много ми е мило да те видя отново! newsm50
Поздрави на всички!

P.S. Моля модераторите да изтрият тази тема!!!

# 2
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Привет и от мен.Весела. спокойна и усмихната седмичка ви желая, мили момичета.И дано има хубави новини.

# 3
  • Мнения: 1 612
Весела и усмихната седмичка момичета!
Аз си чакам лелката съвсем скоро и нямам търпение, че като отмине ще ходя д авидя пустия задържан фоликул спукал ли се е вече.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 841
Добрютро и от мен Heart Eyes, аз продължавам с чакането, теста продължава да бъде все така отрицателен...

# 5
  • Мнения: 856
Момичета, имам едно въпросче и не ми се пуска тема само заради него. Знаете ли колко трябва да е дебелината на маточната лигавица 7 дни след овуто? Благодаря предварително!
Успешна седмица на всички   bouquet

# 6
  • Мнения: 1 612
А сега де.
Хвана ме натясно. Когато са ми я мерели ми казват директно какъв тип е. Моята около овуто, даже по-скоро малко след е М или L тип в различните цикли.
А са ми казвали винаги, че ми е с нормална дебелина.

# 7
  • Мнения: 7 716
Над 15 мм, колкото повече, по-добре.

# 8
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
 wavey Здравейте девойки-французойки!
желая ви повечко умсивки и купища от тези EFP

# 9
  • Мнения: 932
Момичета,простете ме за неинформираността,ако вече е имало тема,ама да питам:какво стана с Ренци?Нали трябваше да ражда скоро?Не я виждам,не че влизам и във форума за дълго-нали се местим

# 10
  • Мнения: 7 716
Влиза, влиза, ама вече е Коремци Wink

# 11
  • Мнения: 533
Здравейте Мацки,

Хубава седмица на всички!

Аз ходих малко на море, после много работа, като след отпуска, и не мога да намеря време от половин месец за форума, та сега разглеждам какво-що.

Виждам, че има още хубави новини - това е страхотно Grinning

# 12
  • Мнения: 4 324
Днес е четвъртък, а ние все още дори и една страничка не сме изписали Wink

Я аз да сепохваля малко Simple Smile

Утре сестричката ми се омъжва и аз ще съм горда и наперена как на булката Wink Ихаааааааа ....

И от работа ме пускат днес по - рано, така че започвам да запразнявам. И утре не ме чакайте ей Wink

Весел уикенд на всички Simple Smile

# 13
  • Мнения: 3 154
Таничка, да си изкарате мнооого весело! Да тропнеш едно хорце и за мен, а на сестричката ти й пожелавам много семейно щастие и много любов! И наследници, естествено Heart Eyes

# 14
  • Мнения: 3 376
Весела и незабравима сватба на сестричката утре! dancing А на бъдещата булка и младоженец пожелавам дълъг и много щастлив семеен живот.

Общи условия

Активация на акаунт