Корсет за бременни - Variteks

  • 1 461
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 107
някой ползвал ли е такъв колан и какво мислите за него.Дали наистина намалява тежеста
ето го колана
http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=24_219&products_id=2873

# 1
  • Мнения: 22
като гледам тези връзки отстрани би трябвало да пристягат,но нали не трябва нищо да ни пристяга на  коремчетата,  Thinking
ще следя темата

# 2
  • Мнения: 27 524
Подобни неща са напълно ненужни и безсмислени  Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 292
Аз ползвах колан за бременни, който много бързо ми стана ужасно малък.
http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=1998 не е същия, но по-подобен не намерих в нет-а.
За известно време много облекчаваше, когато ходех бързо. Без колан постоянно си придържах корема. Но вече съм в 9 мес, и много добре без колан Simple Smile

# 4
  • Мнения: 316
Не съм ползвала и не бих носила подобен корсет. Мисля, че нищо не трябва да пречи на бебчо.
Носих колан след раждането, но ползата от него е спорна.

# 5
  • Мнения: 1 354
И аз мислих да си взимам колан за бременни,но се отказах,защото малко ме притеснява това пристягане на корема newsm78(въпреки,че сигурно са го измислили),но мисля да си взема колан за след раждане.

# 6
  • Мнения: 17
Аз си купих колан за бременни, беше по-различен от този, носех го когато физическата ми активност беше по-голяма, дълго ходене пеша или ремонта, който правехме, на път. Облекчаваше ми тежестта.
Коланите са направени така, че не стягат корема, а го поддържат отдолу и не притискат, поне този, който имах аз. Той също е закупен от Данет. Аз не го носех постоянно защото е като дълбоки бикини на дупето и с летните рокли си беше грозно. Този не мога да преценя дали е достатъчно еластичен на корема.

# 7
  • Мнения: 494
Аз ползвах подобен, въопще не ми беше удобен, носила съм го само няколко пъти. Според мен е напълно ненужен

# 8
  • Мнения: 2 110
Като замисъл са много добри. Но, маи никоя майка не е доволна от тях.

# 9
  • Мнения: 1 512
Парите за подобни неща са хвърлени на вятъра. Може и да облекчава тежеста,но да предпазва от появата на стрии  Thinking

# 10
  • Мнения: 1 428
Не мисля,че ще ти е кой знае колко полезен.

# 11
  • Мнения: 107
в крайна сметка реших да си поръчам този колан като дойде и го пробвам ще пиша как

Общи условия

Активация на акаунт