Премахване на миризма от цигари

  • 47 910
  • 36
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
Здравейте!Моля за помощ.Дайте някакви идеи за премахване на миризмата от цигари.У дома се пуши само в кухнята но   апартамента мирише на цигари.Много е неприятно.Ако някой има някакви идеи  моля да ги сподели.Пробвала съм с ароматизатори но не се получава.

# 1
  • Мнения: 4 651
Здравейте!Моля за помощ.Дайте някакви идеи за премахване на миризмата от цигари.У дома се пуши само в кухнята но   апартамента мирише на цигари.Много е неприятно.Ако някой има някакви идеи  моля да ги сподели.Пробвала съм с ароматизатори но не се получава.

Сменяш "у дома се пуши само в кухнята" със " у дома се пуши само на терасата" и проблема е решен.
На непушач винаги ще му намирисва без значение дали се пуши в едно помещение или във всички.

# 2
  • Мнения: 18
Здравейте!Моля за помощ.

Няма такава  Laughing ако се пуши дори и само в кухнята. И има ако накараш човека да пуши само на балкона...

# 3
  • Мнения: 96
У дома сме трима пушачи.Единственото решение е проветряване,колкото по-често толкова по-добре.Има и още един начин ,но той е за нощтно време.Слагаш една голяма мокра, хубаво изтискана хавлиена кърпа на една от вратите и тя поема цялата миризма.Ако имаш пердета пери ги поне 2 в месеца ,те страшно много поемат миризмата от цигарите

# 4
  • София
  • Мнения: 1 176
Продават smoke refresher.
На дъното на пепелника се слага.

# 5
  • София
  • Мнения: 708
Някъде из форума четох за слагане на памук, напоен с оцет....

# 6
  • София
  • Мнения: 16 005
проветряване трябва.
Но какво като мирише на цигари, все на нещо ще мирише, ако не от нас то от съседите.
Мъжа ми пуши от събуждането си сутрин, поне х 2 кутии на ден. Когато е в къщи дими постоянно, дъщерята и тя в стаята си. Проветрявам само, това е. Не бих могла да им наложадаходят на тераса или в коридора на блока/съседи го правят- та и от вратата влиза дим/.
Има разни свещи, поглъщащи миризмата, но като съм непушач все я усещам. Има дни, в които ми липсва мириса на цигари.

# 7
  • Мнения: 491
Аз пуша само на терасата ,1-2 цигари вечер когато малкат спи в хола/когато гледам някой филм/.Когато имаме гости не ги гоня на тераса,след тях пера пердета,освежавам тапети.....проветрявам,паля ароматни свещи....

# 8
  • Мнения: 8 999
У дома само аз съм пушач. Пуша в хола /който е и кухня, и трапезария/. В другите стаи не мирише. Проветрявам често /ударна доза чист въздух с отваряне на всички прозорци и течение за 3-4 мин./, дори и през зимата. Много мразя да пуша на задимено.
Лошото на цигарения дим е, че попива във всичко - мебели, стени, тъкани. Редовно освежаване на дървенията с препарат и пране на дамаската на дивана и фотьойлите. Пробвала съм с ароматизатор - е, мирише на цигари и ароматизатор /още по-гадно е/.
Само през лятото е добре, защото винаги има един отворен прозорец.
А, да не пропусна да кажа, че абсорбаторът работи непрекъснато, когато съм си вкъщи. До голяма степен поглъща дима.

# 9
  • Мнения: 721
,,У дома само аз съм пушач. Пуша в хола /който е и кухня, и трапезария/. В другите стаи не мирише. Проветрявам често /ударна доза чист въздух с отваряне на всички прозорци и течение за 3-4 мин./, дори и през зимата. Много мразя да пуша на задимено ,,:)
но нямам пердета и диваните са ми кожени ,може би затова след проветряването не мирише

# 10
  • Мнения: 11
Благодаря за съветите момичета!Има идеи които не съм се сещала да използвам.Ще пробвам и ще видя какъв ще е резултата.

# 11
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Вкъщи пушим само на терасата,иначе зная че в стаята в която се пуши може да се запали свещ и тя поемала дима.А ако имате и печка на дърва въобще няма да мирише като се пуши в стаята дето е печката.

# 12
  • София
  • Мнения: 6 302
zlatanova, какво точно представлява освежаването на тапетите? Би ли споделила, моля.

# 13
  • Мнения: 1 632
Аз напоследък слагам напоена кърпа с вода и омекотител.
Поема миризмата на фасовете, а омекотителят ароматизира стаята.
Естествено  не е на 100%, но е по-добрият вариант от тези които съм пробвала!

# 14
  • София
  • Мнения: 12 554
У нас вече само аз пуша. В кухнята. Балконът е затворен и е пред стаята, така че е изключен като вариант.
Проветрявам постоянно.

Общи условия

Активация на акаунт