Мислите ли, че ще правите секс само с този партньор

  • 6 612
  • 107
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 597
Въпросът ми е провокиран от разговор с мой приятел - млад, необвързан и възмутен от изневерите на околните женени двойки. Той каза, че винаги ще се прибира след работа и никога няма да кръшка Simple Smile.
Аз също съм от моногамните хора и съм мислила като него много дълго време. Но след 15г. връзка се разделих с илюзията, че ще сме си единствени до края, въпреки че до сега не сме си изневерявали (или не съм научавала поне). 
Та питам - имате ли желание да сте си верни до гроб?
Надявам се да гласувате, но и да коментирате!

# 1
  • Мнения: 2 175
Да, имам..

За пръв път вярвам, и че е възможно..

Но..всичко наоколо е толкова ..крехко, че.не искам да правя доживотни планове..

# 2
  • Мнения: 5 577
Не, честно, не мисля.

# 3
  • Мнения: 581
 Имам желание да съм само с мъжа ми.Но не мога да съм категорична за вбъдеще, защото не знам какво ще ми поднесе живота.

# 4
  • Мнения: 46 505
Ако съм с него - да.
Ако се разделим по някаква причина - много ясно, че не.
Моногамна съм.
От 12 години живеем заедно.

# 5
  • Мнения: 22 427
Аз съм реалист човек....и, не, не мисля че лично аз мога да бъда с един единствен човек до края на живота си. За другите хора не мога да говоря, но въпреки всичко смятам, че процента на тези, които реално са само с един партньор е доста малък.

# 6
  • София
  • Мнения: 12 554
Не само, че имам желание. Нямам желание да търся друг.
И се надявам да е така винаги.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Познавам се. Едва ли сегашният ще е последен.
Дано, но надали. Crazy

# 8
  • Мнения: 370
Много бих искала,но нищо не се знае.Докато даваме един на друг нещата от които се нуждаем ще сме си верни,но не мога да кажа как ще е след 10-12 год.Важно то е да сме живи и здрави и да сме още заедно,пък за изневери не искам да мисля.Всичко се случва.

# 9
  • Мнения: 1 844
в момента не мисля за друг,нито имам желание за изневяра.надявам се завинаги да остана вярна на съпруга си и да съм щастлива,въпреки и заради това.
но това времето ще покаже..

# 10
  • Мнения: 940
В момента не бих си помислила нито за миг да изневеря на мъжа ми--той е всичко за мен.
Обаче отговорих не знам, защото не съм ясновидка  hahaha Все пак си пожелавам винаги да си останем заедно и щастливи.

# 11
  • Мнения: 14 654
И аз присядам до моногамните, не мога да поддържам паралелна сексуална връзка - нечистоплътно и гнусно ми е. Влюбиш ли се в друг - преставяш да правиш секс с предишния, другото е курвалък и нищо повече.

# 12
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Не знам. Едно е да мисля, друго е да правя, трето е дали утре ще съм жива дори  ooooh!

# 13
  • Мнения: 2 448
Отговорих с "не знам". Може милото някой ден да ме изненада с предложение, на което не мога да устоя - да покани готин тип за тройка.  Crazy  Laughing

# 14
  • Мнения: 1 740
Отговорих с "не знам"
Но се надявам винаги да си останем щастливи ,и да остареем заедно.

Общи условия

Активация на акаунт