...и хлебец за мезе

  • 748
  • 14
  •   1
Отговори
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
....или нов прочит на житената питка Mr. Green
Снощи правих печени питчици със сирене. Днес Мими си гепи една питчица и от осем сутринта до преди малко си я влаче  и яде...питката понамаля значително и вече ми се изгуби от погледа. Дойде Мими да я гушна понамести се на млекоцентралата и зацока. Аз нещо се позазяпах по телевизора, а тя ту яде ту спре и понеже е малко хремава си помислих че е затова. В един момент погледа ми мина над доволната и физиономия - милото ми дете  цокаше няколко секунди , а в паузата си замезваше с питката  Joy Joy Joy Joy Joy
Цок- цок-хруп питка -цок цок -хруп питка[/color]

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Хихи...детето вече започва да си хапва основно твърди храни, а за питие - кърмица. Нали така трябва да е след годинката Grinning
Представям си колко сладка е била ,в едната ръка питка в другата цица Laughing

# 2
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Хихи...детето вече започва да си хапва основно твърди храни, а за питие - кърмица. Нали така трябва да е след годинката Grinning
Представям си колко сладка е била ,в едната ръка питка в другата цица Laughing
не-не
 в двете ръце по питка...цица в устата и така заспа Laughing Laughing

# 3
  • Мнения: 2 784
 hahaha hahaha  hahaha
Големи маймунки са. Днес Калина упорито искаше да суче първо от мен и после от татито. Може пък нещо по-различно да пусне човека... Mr. Green

# 4
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
hahaha hahaha  hahaha
Големи маймунки са. Днес Калина упорито искаше да суче първо от мен и после от татито. Може пък нещо по-различно да пусне човека... Mr. Green
Мими пък сменя ту едната ту другата гърда поне по 10 пъти на кърмене:)))Но за татко си още не се е сетила:))А и с тези косми - сигурно няма да и е приятно:)

# 5
  • Мнения: 4 242
Страхотни стеее! Hug
Представих си картинката и ми стана много мило Grinning

# 6
  • Мнения: 5 228
Ох, представих си с малките ръчички как си държи питчицата и си замезва, докато суче. Представям си и твоята физиономия, като си я разкрила!  Grinning Сладката тя!  Heart Eyes

# 7
  • София
  • Мнения: 4 381
 LaughingПредставям си каква картинка сте.

# 8
  • Мнения: 8 459
Тая сладка кукла!Онзи ден нямаше време да я видя за по-дълго,но е наистина много сладка! newsm51

# 9
  • Германия
  • Мнения: 8 094
хохохохо е това щеше да бъде достойно за снимка! Да ти е здрава и все с такива номерца да те радва!

# 10
  • Мнения: 3 550
Затвържвава ми се мнението, че с всеки изминал месец кърмачетата стават все по-забавни. Laughing

# 11
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Мдааа, весело звучи!  Wink

Хи-хи! Джейд пак не се стърпя да лъсне цица в аватара! Mr. Green Laughing Сори за офф-а! Grinning

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Хи-хи! Джейд пак не се стърпя да лъсне цица в аватара! Mr. Green Laughing Сори за офф-а! Grinning
Ама доста време издържах, нали Laughing

# 13
  • Мнения: 4 242
Ама доста време издържах, нали Laughing

Супер си! newsm10

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
 newsm56 Wink

Общи условия

Активация на акаунт