Мъжките гърди

  • 8 292
  • 100
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12
Здравейте!  Simple Smile
Пускам тази тема по повод на един разговор с моя приятел за космите по мъжките гърди. Иска ми се да знам какво мислят повечето от вас, затова ще бъда благодарна, ако гласувате в анкетата  Grinning. Успех на всички  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 2 196
Анкетата къде е?

# 2
  • Мнения: 2 388

Същественото е невидимо за очите.

# 3
  • Мнения: 12
 Embarassed Съжалявам...малко се забавих  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 2 196
Появила се е.
Рекох да не се е затрила в нечия прекалено окосмена мъжка гръд. Crazy
Сега ще гласувам.

# 5
  • Мнения: 6 029
Ох.
Дали да не пусна тема с аналогична анкета, само че за женските гърди?

По темата - ако са много е гадно, да. Ако ги няма хич ми е комично. Някакво средно положение ме устройва.

# 6
  • Мнения: 212
Аз имам само два косъма на лявата си гърда, но затова пък са едни такива дебели и извити и са точно на зърното. Не мога да ги махна щото не ми е приятно да се опипвам сам по зърното на гърдата си... Даже сега като го пиша ми става гадно....

# 7
  • Мнения: 6 029
Ау, Борисе  Sick И на мен ми стана гадно от това обяснение.

# 8
  • Мнения: 10 514
Само ако са много би ми се сторило неприятно. В крайна сметка е нормално човек да е окосмен, при условие да си поддържа хигиената.
Това, че в последните години дойде модата на голите охлюви много ни изкриви представите. Преди няколко дни гледах Четецът - там са си натурално окосмени и установих, че и аз съм забравила как изглеждат натурално окосмени тела.
Помните всички и коментарите за старите актови снимки на Мадона...

# 9
  • Мнения: 27 524
Харесвам. Много косми и навсякъде. Може и по гърба   Grinning

# 10
  • Мнения: 3 675
Моят като е космат като маймуна да го изхвърлям ли?

# 11
  • Мнения: 6 029
Моят като е космат като маймуна да го изхвърлям ли?

Не, дай го на Блонди.

# 12
  • Мнения: 7 837
Всичко е приемливо в определени граници, стига тези гърди, да не са по-големи от моите.

# 13
  • Мнения: 24
Аз имам 2 косъма на гърдите - единия редовно го късам, другия си го държа, за да изглеждам все пак небрежно-мъжествен и първичен....изобщо трябва да има баланс между метросексуалното и животинското излъчване на един мъж.

# 14
  • Мнения: 212
Аз имам 2 косъма на гърдите - единия редовно го късам,

И аз моя единия който е точно на зърното ми бях решил да го късам обаче като взех да го дърпам ми настръхна зърното и се отказах. Представяш ли си мъж с настръхнали зърна как изглежда... Ужас... По-добре с косми отколкото с настръхнали зърна

Общи условия

Активация на акаунт