вече незнам на къде

  • 2 807
  • 47
  •   1
Отговори
  • Мнения: 122
Здравейте ,вече не знам кои път да хвана и направи нямам сили.Имам мисед аборт, а после повече от година опити и сега отново съм бремена , но този път пък се вижда нещо долепено до плода, докторо ми каза че никога не е виждал такова нещо ,иначе плода се развива нормално и има пулс,вика ме отново след 10 дни а на вратата ме изпрати с думите, че може да се наложи да прекратим бремеността.Е така съм се отчаяла ,че не знам кой път да хвана.

# 1
  • Мнения: 707
Потърси още едно мнение. Някой с добра техника и опит. Не се отчайвай! Късмет!

# 2
  • Мнения: 4 700
Задължително поискай второ мнение. Не съм чувала до сега подобни доводи zа прекъсване на бременност.  newsm78

# 3
  • Мнения: 3 988
Теменужка, виждам, че си в София. Потърси консултация с друг лекар.
В коя г.с. си?
Пожелавам ти успешен край.  Peace

# 4
  • Мнения: 902
Задължително второ мнение при добър ехографист.
Късмет и здраво бебе на термин.

# 5
  • Мнения: 122
Посещавам д_р Гунев от Майчин дом и той самия казва ,че за първи път вижда такова нещо и според него или е полип или някакъв сериозен проблем с плацентата,но плода се развива и отговаря на седмиците си 8 има и пулс,но ако  епроблем с плацентата според него се налатга прекъсване на бременоста.Благодаря ви много за подкрепата ще изчакам тези 10 дни и ще се консултирам и с друг лекар, но като знам каква съм късметлийка newsm45

# 6
  • Мнения: 186
Потърси още едно мнение. Някой с добра техника и опит. Не се отчайвай! Късмет!
Не чакай тези 10 дни, по-добре потърси мнение и на друг лекар сега. Успех и дано всичко да се оправи!

# 7
  • Мнения: 170
Съжалявам за лошите новини, но мисля, че е твърде рано да се отчайваш.
Препоръчвам ти д-р Марков, ще ти пратя телефони ако те интересува, мога и да ти обясня къде се намира кабинета му. Техниката му е невероятна, а той е страхотен специалист и мисля, че има по-големи шансове да види какво точно има там. По принцип се чака с месеци за час, но ти ще обясниш, че е спешно и няма да ти откаже да те прегледа. Другите специалисти, които съм чувала, че препоръчват, са д-р Виолета Димитрова, д-р Мазнейкова, д-р Врагалева, д-р Томова. При тях положението с часовете е същото, но при спешен случай никой няма да те върне. Горе главата, не бързай с черните мисли, надежда винаги има!! Вярвай!!

# 8
  • Мнения: 130
и от мен успех и задължително се консултирай и с друг специалист,и недей да чакаш  Hug

# 9
  • Мнения: 487
Късмет ти желая от сърце!  bouquet

# 10
  • Мнения: 1 053
Потърси друго мнение задължително,мисли положително не се отчайвай мила,иди при друг доктор,стискм палци всичко да наред. Hug

# 11
  • Мнения: 3 294
temenu6ka задължително посети добър диагностик с добър ехограф , така трябва да се види какво точно е това . Не чакай 10 дни , а действай . Може да е нещо безобидно , не се отчайвай  Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 2 014
temenu6ka,  моят съвет е да посетиш лекар специалист в пренаталната диагностика , който преглежда с УЗД в присъствието на гинеколог. Препоръчвам ти Доц. Томова. Така ще получиш едновременно мнение от гинеколог и пренатална диагностика точно по такива случаи като твоя.

# 13
  • Мнения: 122
Моля ви ,даите ми кординати на тези специалисти.

# 14
  • Мнения: 122
Зписах си час за д-р Мазнейкова за утре от 9 ч.Дано господ да е с мене и избора ми да е правилен.Молете се за мене .

Общи условия

Активация на акаунт