За майките и изборите?

  • 1 917
  • 40
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 4 220
Някой коментира ли това днес? Shocked

http://www.monitor.bg/article?id=190304

# 1
  • Мнения: 5 877
Ха да имат късмет.
Против правилата на форума е.

# 2
  • Мнения: 2 401
Ами те актвно ползват  тактиката на Обама, започнаха тук още преди няколко месеца, но не НДСВ.

# 3
  • Мнения: 516
Линк, минзухар!

# 4
  • Мнения: 940
To се усеща присъствие на различни агитатори. Поне според мен.

# 5
  • София
  • Мнения: 62 595
Що бе, нека си пробват!. Ама кой ще им се върже е въпросът. Само не ми е ясно защо точно този форум беше посочен в статията. Май ни имат да кухи лейки.

# 6
  • Мнения: 4 300
Е лъжа ли е? Само темата за правописа стига да ни забие на два метра  Laughing

Аз си мисля по скоро, че само си чешат езиците с Бг мамма. Не съм виждала досега политическа партия у нас да направи наистина сериозна кампания в нета или изобщо ориентирана към младите, да се използват по модерни средства за общуване. Един двама политици имат акаунти във ФБ, но дотам- ни вопъл , ни стон. Какъв е смисълът да се регистрираш и да си сложиш снимката без да пишеш нищо, аз и без това ги знам как изглеждат ooooh!

# 7
  • Мнения: 2 401
НДСВ поне открито заявяват намеренията си да влязат във форума.
Докато тези, които влетяха тука най-дебелашки, смятайки ни за кухи лейки, очевидно са доста по-кухи от нас. Що  е то?  Flutter

# 8
  • Мнения: 3 634
Видяла жабата, че подковават коня...
Понеже Обама успял и нашите льольовци се мятат веднага.  Tired

# 9
  • Мнения: 1 941
Помня, предизборната кампания на Антония Първанова за кмет на София беше доста сериозно базирана върху форума. Имаше официални срещи с групи от бг мамма, които бяха чинно заснемани и излъчвани като предизборна хроника...

# 10
  • Мнения: 17 546
Цитат
...а имаме и с какво да им се похвалим - в крайна сметка не Масларова, а ние извоювахме 12-те месеца платено майчинство.
Колко са наивни! Да не мислят, че с това ще спечелят? От 300 нужди на майките, извоювал някой си (извоювал! всъщност се смилил)да получи минимума на това, което се полага на една жена, решила да ражда деца в тази антидържава, където всяко обикновено човешко право се смята за привилегия и се отпуска като милостиня от управляващите. Нахалници! Crossing Arms Те просто не са наясно каква сила са гласовете на майките и ако до сега не са го усетили, мисля, че скоро и това ще стане. Но не в тяхна полза!

# 11
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Нищо ново под слънцето  Tired

# 12
  • Мнения: 2 018
Нормално е да се сондира. Форумите са идеалното място.

# 13
  • София
  • Мнения: 3 064
Ами, нищо чудно, това са си вече над 100 000 души, айде реалните активни да са по-малко.
Между другото, във Фейсбук една друга партия си има сериозна кампания, и изобщо в нета, но няма да я казвам, за да не ме разберете погрешно.

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 3 020
След последните опити партии и кандидати да осветлят аудиторията ни с вижданията и възнамеренията си, от края на 2007 година  в правилата на форума изрично е записано:
Цитат
8. Забранено е пускането на теми и мнения, съдържащи ... идеологическа, политическа пропаганда...както и теми и мнения с линкове към сайтове, съдържащи подобни елементи.
...
13. Забранена е политическата пропаганда и агитация в теми и мнения

ЗАБРАНЯВАТ СЕ:

- всякакъв тип теми-проучвания от типа "за кого ще гласувате"
- всякакъв тип агитационни и политически теми, настройващи ЗА или ПРОТИВ която и да е било партия
- всякакъв тип теми-проучвания относно нагласата на обществото ЗА или ПРОТИВ която и да било партия
На кратко - не участваме под никаква форма в организираните от определени кръгове "забави".
Колкото до наблюдението, ами да наблюдават!
Нека се разходят из тематичните подфоруми и да се запознаят с конкретни проблеми, решенията на които са в техни ръце.
Може пък да станем свидетели на чудото, някой, на база прочетеното да свърши работата си, без непременно да получи в замяна трикратни дивиденти.
Такива надежди са малко като във вица "... е а дано, ама надали!", но не пречат.
Толкова за нашето отношение по тази тема.

Общи условия

Активация на акаунт