Сватба в София

  • 7 607
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 216
Някой да може да препоръча хубав и не много скъп ресторант в София, за сватба, около 60 човека..?

# 1
  • София
  • Мнения: 577
Виж условията на резиденция Бояна. На мен много ми харесва там и мисля, че и цените са приемливи. Особено, ако сватбата е през лятото, има страхотен английски двор. Ако ти трябват координати, ще ти пратя.

# 2
  • Мнения: 216
Има ли собствен сайт?
по интернет намерих само за резервации за хотела

# 3
  • София
  • Мнения: 577
Няма сайт. Най-хубаво е да си уредиш среща и да отидеш на място.

# 4
  • Мнения: 2 153
Аз когато се омъжвах ресторант "Операта" ни предложи доста добри куверти! Но бяхме двойно повече хора и не можахме да се възползваме Cry.

# 5
  • Мнения: 660
Ше следя темата и аз И аз търся ресторант за около 60 човека,лятото  ще е и искам градина и ако може и с басейн или водна площ.Какво ще кажете за Царско Село,става ли,ослушвам се и за  Дипломатическия Клуб-Горна Баня,ама менюто ми се вижда бедно за около 55 лева на човек    Rolling Eyes Резиденция Бояна иа з ще отида да видя за какво става въпрос...

# 6
# 7
Анаморф, мойта сватба ще е август и аз също търсих ресторант с градина, но за двойно повече хора Simple Smile Запазихме Дипломатическият Клуб, има страхотна градина, с шатри от ковано желязо, точно както аз си го представях за моята градинска сватба, има и басейн около който също правят сватби. Може би ще ви е малко голямо за 60 човека, капацитета му е доста повече, но основният проблем е че за там трябва да се резервира доста по-отрано за летните месеци. Ние резервирахме преди месец за 22 август и тогава по чудо тази дата се освободи в последствие, защото едни хора които я бяха резервирали се отказаха и ние бяхме първи чакащи, календара им за летните съботи беше зает за юни, юли, август беше свободна датата 29 само но нас не ни устройваше, и първите две седмици на септември също бяха заети Simple Smile Иначе имаше свободни недели... ако ви устройва такъв вариянт. До Царско село ние не отидохме, но за там съм чела лоши отзиви за отношението към хората. Иначе аз много бях харесала ресторант Карера в Лозенец, той има хубава зимна градина, която лятото става открита наполвина, не знам как да го обясня по ясно, но на мен ми казаха че се смянят собствениците му и щял да става Хепи  Shocked Въпреки че управителката му ме уверяваше че интериора няма да го променят ... Интересна градина пак с красиви шатри има и клуб-ресторант Хедон, там вас ще ви побере, но има малко място за танцуване. Все пак си заслужава да се погледне според мен Wink
Sorry за дългият пост, опитах се да съм максимално подробна с малко думи Simple Smile

# 8
Относно Царско село - много е красиво там, но кувертите са невероятни. Относно отношението и аз съм чела не особено добри неща. Но не говоря от личен опит.

За Къщата с часовника имам позната, която се е женила там и е невероятно доволна. Но заведението е мъничко.

А за ресторанта на хотел Триада някой да е чувал нещо? Четох много хубави неща, чак не ми се струват реални в www.svatbata.som . За жалост в момента сайтът им не работи и не мога да добия по-точна представа за нещата. Инфото, което съм чела може и да е старо - нямам представа. Та ако някой знае нещо от личен опит или е чел, нека сподели!

# 9
  • София
  • Мнения: 7 984
Нашата сватба беше в Триада, м. август 2008г. Не в ресторанта, а горе в панорамата. Доволна съм, нямах никакви забележки, от тях беше кетъринга, DJ-я. Храната беше хубава, прясна, обстановката приятна, Ди Джея не му бях виждала очите преди самото мероприятие и се притеснявах как ще протече, но се съобрази на 100% с това, което му казахме при започване на мероприятието. Всичките отзиви после бяха, че е станала най-нетрадиционната и весела сватба, на която са били.

# 10
  • София
  • Мнения: 8 275
Ходила съм на сватба в Триада, мисля добре беше, но аз прекарах повече от времето във фоайето - бяхме с 2 бебета, като голямото се уплаши от мероприятието(6 м и 2,5 г.).
Тръгнахме си преди основното, но след това ни го пратих та опитахме.  Simple Smile Определено беше много вкусно, някакво пиле с ементал, ако не се лъжа и зеленчукови ролца от моркови, броколи и тиквички май беше 
Сватбата беше организирана от агенция.

# 11
  • Мнения: 3 157
Ние бяхме по-малко хора,но не използвахме целия ресторант.Има и градина.Вътре е много красиво и уютно.
http://hotel-evropa.net/index.html

# 12
Олеееееее! Невероятно колко много хора са отговорили!!! Аз докато писах си мислех, че този пост така и ще си остане....Невероятно много ви благодаря за отговорите!!! Hug Много са успокояващи и обнадеждаващи. Сега вече не се тревожа.
Имам само още 2 въпроса относно Триада - осигуряват/има ли нужда от такава или си е красиво/ ли украса изобщо с това как стоят нещата - примерно те ли ще ми украсят ако си донеса украсата или ще трябва да наемам някого??? Това ми е сигурно най-големият проблем, след роклята ми.  Laughing
А вторият е за кувертите - сайтът им не работи нещо и информацията, която имма не зная доколко е актуална. Четох, че кувертът на човек е между 30 и 35лв. Което включва младоженски апартамент за първата брачна нощ, внасяне на напитки отвън и всякакви такива подробности. На фона на това, което съм чела, ми се видя чак евтино. newsm78

# 13
  • София
  • Мнения: 7 984
Украсата вие си я договаряте. В нашия случай аз исках да я правя, имах конкретна идея и се разбрахме, че от тях нищо.
Кувертите ми се струват нереалистично ниски. Нашата организация беше коктейлна, с блок маса, но на човек беше около 45 лв., доколкото си спомням. За ресторанта предполагам, че ще е повече. Предоставят апартамен за младоженците, да, това е и обща практика за повечето хотели. Дават възможност да се внася алкохол отвън.

# 14
  • Мнения: 2 374
Нашата сватба беше в ресторант Бали в Слатина.Хубав ресторант,не много голям не много известен,но си изкарахме супер и се събрахме идеално,а бяхме повече от 70 човека,иначе го дават до 70 човека идеален ще е за вас.

Общи условия

Активация на акаунт