колко често бебеправите

  • 10 489
  • 110
  •   1
Отговори
  • Мнения: 62
Здравейте! Вече втори месец опитваме за бебе и дано този месец е станало. Praynig
Бих искала да ви попитам когато сте в периода на фертилност всеки ден ли трябва да се бебеправи или е достатъчно и през ден? Thinking

# 1
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 318
Преди периода на фертилност през ден, в периода - всеки ден (3 до 4 дни).

Успех!

# 2
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 318
Ето и един план за забременяване, на мен много ми харесва

http://www.biberonbg.com/info/plan_za_zabremeniavane.htm

има и малко чувство за хумор в него!

# 3
  • Мнения: 568
При нас се получи точно в месеца, когато бебеправихме всеки ден... Иначе преди това щадях мъжо, защото се притснявах да не му изтощя спермитата...  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 3 675
Ние нямаме чак такава голяма възможност за бебеправене, защото мъжът ми се скапва от работа и можем да действаме само през уикенда.Иначе гледам по средата на цикъла да сме по-активни, барем стане бебето, но вече три години го няма.Два месеца нищо не са, тук момичетата понякога работят за бебе с години. PeaceНай-добре с тестове за овулация се действа.

# 5
  • Мнения: 879
Ние работим по въпроса доста активно вече 10 месеца. За сега няма резултатите. Правим любов през ден, по време на фертилния период и всеки ден, но явно тази схема не работи при нас  Sad Меря БТ и ползвам тестове за О, но за сега не сме нацелили момента  Praynig

# 6
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Докторите казват през ден около дните за овулация, но истината е, че имаш ли късмет и от 1-2 пъти става номера.Моят съвет е да правите секс толкова често колкото ви се иска.Бебеправите от 2 месеца само и няма място за притеснение  Peace Успех ти желая

# 7
  • Мнения: 23
И ние бебеправим от 2 месеца ама наистина както ти казват момичетата няма мято за притеснения.А пък за колко пъти долу горе през ден действаме ние.Успех в бебеправенето и стискам палци да стане скоро Peace

# 8
  • Мнения: 62
Благодаря ви много за отговорите! Е ние този месец сме го правили през ден от 26 до 4 , а цикълът ми трябва да дойде на 18март и май ми се струва че трябваше в дните на предполагаема овулация да се потрудиме повече, но пък  при първото ни детенце стана на третия месец без да знам дни на овулация и така нататъка Rolling Eyes , но ще видиме.Пожелавам на всички бебеправещи успех! Wink

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Ние през фертилните дни бебеправим всеки ден,правя тестове за овулация,меря температура,но вече 5 месец без резултат.Започнах да се замислям,за бебеправене през ден,но пък и това мислене кога да правим секс мисля,че ми вреди.

# 10
Аз отидох на гинеколог и тя ми каза да правим секс през ден, а 3-4 около овулацията- всеки ден. Не съм си следила овулацията с тестове, просто докторката ми каза ориентировъчно кога може да е, за да мога да започна ден- два по- рано с усиленото бебеправене.

# 11
  • Мнения: 90
За първата ми бременност- 2 месеца опити, почти през ден, в дните на овулацията всеки ден.

За втората ми бременност станаха нещата от раз- само веднъж не се пазихме..

УСПЕХ МОМИЧЕТА!
Дано сбъднете мечтите си! Същото пожелавам и на себе си..след някой друг месец   bouquet  bouquet  bouquet

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Момичетата са го казали по-горе -през ден , а  по време на овулация -всеки ден.Желая ти успех и скоро да се похвалиш !

# 13
  • Мнения: 1 243
Ние всеки ден правихме и стана.Не съм мерила БТ не съм ползвала и тестове за О.

# 14
  • Мнения: 57
Хора ,вие направо ме отчаяхте. Как всеки ден ,бе  newsm09 Ами кога ви остава време ? Ние сме по цял ден на работа, връщаме се скапани и само ,като си видя възлавницата и припадам.. Бебеправенето е максимум 2 пъти в седмицата..  newsm50
Според мен няма нужда всеки ден .. все пак има хора ,дето от веднъж в месеца са забременяли  newsm78 .. Офф. Няма да стане скоро май с тия темпове. Моля ако има и други ,като мен да ме покпепят.  newsm53

Общи условия

Активация на акаунт