кое е по подходящо ?

  • 996
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 76
.. за закуска - овесени (пълнозърнести и пресяти ) или пшеничЕни ядки ( пълнозърнести ) ако ми трябва да свалям килограми ? голяма ли е разликата в съдържанието им ?

# 1
  • Мнения: 690
ако ще сваляш килограми - нито овесените, нито пшеничните ядки  Naughty

вземи си овесени ТРИЦИ  Peace можеш да ги намериш в диетичните магазини, както и в големите супермаркети  Peace

# 2
  • Мнения: 76
за интересуващите се - овесените за сваляне и пшеничните за качване (посъветвах се с културист) :p

# 3
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
за интересуващите се - овесените за сваляне и пшеничните за качване (посъветвах се с културист) :p

Глупости. И двата вида могат да се използват и за сваляне, и за качване. Зависи по колко ядеш Peace.

# 4
  • Мнения: 76
разбира се- но едните са по- подходящи Wink

# 5
  • Мнения: 440
и аз бих казала - овесени трици,поне така ми обясниха в един диетичен магазин

# 6
  • Мнения: 690
добавям - само по 3 с.л. на ден  Peace

# 7
  • Мнения: 440
Да,права си.И на мен ми казаха по 3  на ден Peace

# 8
  • Мнения: 76
количествата трябва да са - 50 - 70 гр дневно като уточнявавам за сваляне

# 9
  • Мнения: 690
количествата трябва да са - 50 - 70 гр дневно като уточнявавам за сваляне


ами ти си хапвай колкото решиш  Peace аз отслабнах /вече 8/ с по три на ден  Peace

# 10
  • Мнения: 440
vesela,сподели как си свалила - само с трици ли.В кисело мляко ли ги слагаш и добавяш ли още нещо за овкусяване.На мен в диетичния магазин ми дадоха + овесените трици ядки асотри и стафиди.

# 11
  • Мнения: 690
vesela,сподели как си свалила - само с трици ли.В кисело мляко ли ги слагаш и добавяш ли още нещо за овкусяване.На мен в диетичния магазин ми дадоха + овесените трици ядки асотри и стафиди.


еее, не само с трици  Mr. Green на протеинова диета съм Laughing а иначе триците ги хапвам така - 3 с.л., 1 яйце, 1 с.л. к.мляко, можеш да дабавиш и лъжица обезмаслена извара, малко сода, подправки, ако искаш. На микровелето на 800 за 4 минути. Става нещо както кекс - това го правя за закуска + 1 чаша айрян + кафе  Peace

# 12
  • Мнения: 76
мен ме посъветваха да ги варя и съм много доволна, но не прекалявайте с водата на 100 гр към 350-400 мл вода и ги оставете да престоят.На сутринта ще се изумите колко се е увеличило количеството (поне моята реакция беше такава ) Mr. Green така хем ядеш по-малко , хем те засищат до вечерта защотот са бавен въглехидрат, което пък помага диетата да се спазва за по-дуълго време Wink относно прясното мляко-не ви съветвам-става едно лигаво и гнусно...щях да повърна само при вида на слузта,течаща от лъжицата  Sick а преди си ги правех с 200 грама кисело мляко и канела (топи мазнини), но след като пробвах засищащият ефект с водата се отказах от тях (защото все не ми стигаха тооолкова вкусни с млекцето :d) сега засищат и са без ненужни калории  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт