Велинград, хотел Клептуза

  • 1 168
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 493
Няма да изпадам в много подробности, но само да ви кажа - Не ходете там!
Ужасно съм разочарована... Нямам идея как са се сдобили с 4те си звезди, но няма едно нещо, което да им е четиризвездно...
Стаите бяха ОК, но всичко останало ... като например басейните, които са с размер на малка стая. Детският беше с ледена вода, а този за вързастни с малко по-поносима, но за не повече от 5 минути. Целият хотел се побираше в едно "джакузи", където всички с епрескачат и водата е топла щото явно пикаят вътре...
Парната баня и сауната бяха поносими...
В стаите нямаше интернет въпреки че на сайта е обявено че има във всички стаи. Нямаше и в лоби бар-а и в ресторанта. Само в конферентната зала, която обаче не се ползва и беше ледена.
"Вълшебната детска стая" (както я описват на сайта) беше отвратително мръсна. Аниматор за децата няма... само ако предварително го заявиш и то идва с 45 минути закъснение... Играчките до една са счупени и толкова мръсни, че все едно са събрани от кофите. Освен това са повече от недостатъчни.
Изключително съм недоволна...Sad Има и още но няма смисъл да пиша, мисля, че това е достатъчно да ви откаже Simple Smile

# 1
  • Мнения: 2 401
И аз чух подобни коментари вчера от познати, подлъгани от четирите звезди.

# 2
  • Мнения: 370
ами аз бях там но 25.07.08г,за 1 нощувка и бях доволна.ресторанта им ми хареса,обслужването беше добро и кухнята.спокойно и тихо.ние това и искахме.детето не беше с нас иможеби заради това несъм се вглеждала чак толкова в подробностите,които изброявате.аз лично рекарах добре,но явно си има кусури,които несъм забелязала.но за толкова малък престой...

# 3
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Аууу, трябваше по- рано да прочета това...
Повдигам темата, има ли скоро ходили там на почивка?
Аз вчера резервирах за 5 дни, от 7 Септември и с двете деца и не знам сега какво да очаквам и с каква нагласа да тръгна. Вече платих. Confused

# 4
  • София
  • Мнения: 2 493
Иренка, надявам се да има подобрение, но много силно се съмнявам...
Поне е топъл сезон сега, та няма да умрете от студ, освен това има и външен басейн, който не съм виждала, но дано е хубав...

# 5
  • Мнения: 1 251
Ние бяхме миналото лято там, като цяло ресторанта беше добър от страна на готвенето и обслужването, лятото доста често сядахме на терасата на хотела! С интернета и ние имахме проблем, почти накрая след ежедневно звънене дойдоха и оправиха връзката в стаята! Ние имахме проблеми с водата, половината дни почти нямаше и капка вода, имало режим, не знам само лятото ли е било така! Съответно от хотела нищо не направиха по въпроса, поне една десет литрова туба не оставиха пред вратите на гостите на хотела, все пак са четири звезди, а не може човек нито да се измие, камо ли да си изкъпе детето вечер!  Tired  Бяхме само жени с деца, без мъже, като свършеше водата в близкия магазин да не казвам от къде сме мъкнели, поне шишетата да са им чисти на малките!  ooooh! Управителката почти се беше изпокрила, накрая им дръпнах един скандал заради водата, поне да бяха осигурили резервен вариант, защото не беше само един ден този проблем! И не знам през този период как са готвили и мили чиниите, според тях с минерална вода, отстрани на хотела има чешма, явно от там са наливали за ресторанта! Като цяло останахме леко разочаровани от услугите им за тази цена!  Crossing ArmsВъншният басейн също не е голям, за размера на хотела! Има и вътрешен, него посещавахме повече! Дано стаите ти гледат към улицата, че иначе може да е шумно от страната на басейна, пространството е малко и всичко се чува!  Confused Confused

# 6
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Оххх, ами не знам...все се надявам да не е чак толкова зле. Принципно не съм хич капризна, така че дано пък останем доволни, макар че доста лоши отзиви прочетох. Confused

Общи условия

Активация на акаунт