Отслабнах!

  • 2 089
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 722
С 2 кг. за една седмица!!! Бяхме сами с мъжото, по цял ден скиторихме с дребото - ядяхме малко и резултатът - и двамата сме минус 2 кг.  Rolling Eyes

# 1
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Честито!  Grinning

# 2
  • Мнения: 2 596
Ей, Ани, браво!!!

# 3
  • Мнения: 7 430
 smile3501 и да продължаваш да скиториш още повече и да заслабваш  newsm10

# 4
  • Мнения: 3 360
Браво,продължавай в същия дух!!!Дано и при мен даде резултат... Whistling

# 5
  • Мнения: 5 299
Бравооооо Party-малко ти завиждам Rolling Eyesобаче

# 6
  • Мнения: 2 849
Браво ,от разходките има голям ефект .Само така! Joy

# 7
  • Мнения: 311
Браво,сега ти пожелавам и да задържиш килцата в това положение Hug

# 8
  • Мнения: 1 100
Браво на теб Hug   Сега да не вземеш да отпразнуваш победата над тези 2 кила с ядене. Неее, това трябва само да те амбицира. Никакво ядене и само така! Колко кг ти остават още?

# 9
  • Мнения: 6 155
Честито  Wink

# 10
  • Мнения: 7 186
Честито! thumbsup

Сега да не вземеш да отпразнуваш победата над тези 2 кила с ядене.

И аз това викам... newsm47

# 11
  • Мнения: 781
Браво, браво Hug!Дай Боже всеки му  Laughing

# 12
  • Мнения: 1 722
Браво на теб Hug   Сега да не вземеш да отпразнуваш победата над тези 2 кила с ядене. Неее, това трябва само да те амбицира. Никакво ядене и само така! Колко кг ти остават още?

От раждането съм загубила вече 23 кг.!! Остават 7 кг. до 60 - тогава забременях. Но пак си бях пълничка. Като си върна килограмите - следваща цел - 54!!

# 13
  • Мнения: 1 100
Браво на теб Hug   Сега да не вземеш да отпразнуваш победата над тези 2 кила с ядене. Неее, това трябва само да те амбицира. Никакво ядене и само така! Колко кг ти остават още?

От раждането съм загубила вече 23 кг.!! Остават 7 кг. до 60 - тогава забременях. Но пак си бях пълничка. Като си върна килограмите - следваща цел - 54!!


Ехееее, браво! Ти си истински герой newsm10   Малко са  хората, които свалят толкова много Flutter    Абе голямо БРАВО за теб  Flutter   А колко си висока?

# 14
  • Мнения: 1 722
161 см - нисичка съм  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт