ЛАКТАНА-кай номер за бебе на 8 месеца

  • 688
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
зДРАВЕЙТЕ!
 
ще съм Ви много благодарна, ако ми отговорите на следният въпрос:
бебе на 8 месеца кой номер лактана трябва да яде-1,2 или 3, защото в интернет чета едни неща, в магазина ми казват друго.Питам такъв въпрос, понеже лактана сменили  месеците на хуманите.Благодаря предварително за отговорите!

Последна редакция: пт, 27 мар 2009, 22:45 от Vivi

# 1
  • Мнения: 781
Двойка Peace
Тройката е след десети месец.

# 2
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 349
....понеже лактана сменили  месеците на хуманите.....

Хумана не е ли марка детски храни, а не нарицателно.

Иначе Лактана БИО 3 е от 10м, преди мисля, че е била от 8м

# 3
  • Мнения: 2 334
Лактана био2 тя е до 10 месеца  Peace

# 4
  • Мнения: 347
аз бих искала да питам за отзиви за лактана био
при нас действа много зле-със започването на цокането бебето започва яко да се свива напъва и пищи, а от два дни вече не иска да го яде
има ли и други , като нас и как смятате, дали е от лактаната изобщо.

# 5
  • Мнения: 2 110
Според мен, за да нямам бебето проблеми ,какво да пие или да не пие трябва да определи педиатъра !

# 6
  • Мнения: 347
Според мен, за да нямам бебето проблеми ,какво да пие или да не пие трябва да определи педиатъра !

а според мен всяко бебе си е индивидуално и педиатъра не може да знае кое как ще му подейства
нашия например ни каза да пием нан хипоалергенно, увери ме че никога не запичало но то запече
така че всичко става само с проба

# 7
  • София
  • Мнения: 15 218
Yanoren, напълно права си. Всако бебе е индивидуално.
Лактана Био е добро мляко, на повечето бебета действа добре, но има и майки, които са писали, че на техните бебетата не е понесла. pandora беше споделяла, че малката й дъщеря е имала подобни проблеми като тези на твоето бебче.

# 8
  • София
  • Мнения: 20
Лактана Био наистина е добро мляко. В момента давам 2-ката. На бебо много и харесва и пие с 50-60мл повече от другите млека, които съм и давала. Досега не сме имали проблеми.

# 9
  • Мнения: 15 379
Двойка Peace
Тройката е след десети месец.
Точно така Peace.

# 10
  • Мнения: 27 524
Зависи - ако бебето досега е било на кърма - единицата. Ако не - двойката  Peace

Общи условия

Активация на акаунт