Има ли някой, който работи в банка Алианц

  • 1 017
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 627
Това ми е въпроса

# 1
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Какво по-специално те интересува?

# 2
  • Мнения: 627
Как се формира БЛП на банката.
Защото лихвата по нашия кредит е БЛП, определен с решение на Управителния съвет, минус 0.25. Обаче решенията на този съвет са мистерия. Как, кога са взети и какви са точно никъде не мога да видя, и не ми казват като питам...

# 3
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Обикновено в началото на годината се вземат тези решения на УС.

Решенията няма да ти ги покажат, защото те са вътрешноведомствени документи, на базата на които се формират условията по отпускането на кредити, депозити и лихвите по тях.

# 4
  • Мнения: 627
Работата е там, че ОЛП на БНБ пада, Софибор, Юробор също, а БЛП на Алианц се вдига Shocked
По каква логика, кога и как, това искам да разбера

ПП. Много е сладка рожбата ти, Нансен. Прилича на моята буболечка Grinning

# 5
  • Мнения: 627
Хайде помагайте, де...  newsm53

# 6
  • Мнения: 10 512
Така е и с Булбанк. Пиши жалба, кажи че си се консултирала с адвокат и преди да предприемеш други действия искаш да то отговорят:
Като имат предвид разпоредбата на чл. 59, ал.2 от ЗКИ, а именно “условията по влоговете и кредитите се формулират ясно и по разбираем за клиентите начин’’, да  предоставят подробен и юридически издържан отговор как се формира всеки един от компонентите на лихвата ти и как това кореспондира с договора и общите условия на банката.
Решенията на УС трябва да ти покажат - щом от тях ти зависи лихвата, въпреки че според мен не е така - тоя УС утре може да реши,4е лихвата е 30%, а след месец - 50%. Нали затова си има договор и ОУ, които се променят при определени условия.

Общи условия

Активация на акаунт