Къдрокоски, с какво се изправяте?

  • 1 530
  • 27
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Имам предвид дали използвате някакви продукти за изправяне? Аз взех на Индола някакво, ама изобщо не ми изглежда обнадеждаващо, пък и не съм го ползвала още. Преди ползвах някакъв крем, обаче нито марка нито нещо друго помня за него  Rolling Eyes . Вие какво продукти използвате и доволни ли сте?

ПП: Виждам че има подобна тема, но написаното вътре не ми отговори на въпросите, моля тази да остане   bouquet

Само да добавя, че се изправям със сешоар, а не с преса, за това не търся толкова просукт който предпазва, а такъв който да помага за изправянето  Peace

Последна редакция: чт, 05 мар 2009, 11:48 от Miss Dior Cherie

# 1
  • Мнения: 2 090
С препарат за изправяне на коса на YUNSEY и четка като преса и сешоар!

# 2
  • София
  • Мнения: 2 044
Няма значение дали с преса или сешоар,важното е да ползваш качествен препарат за изправяне и предпазване,аз ползвам професионални

# 3
  • Мнения: 4 496
Аз, въпреки че не искам права коса, веднъж се изправях с Цимент на Керастаз и четка+сешоар. После една седмица нямаше помен от къдрици. Косата става гладка, а  продукта, веднъж нанесен, държи до 5 измивания. Смятам да си купя Цимент/тогава пробвах малко количество от този на приятелка/ и да си го ползвам когато имам повод. Hug

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Няма значение дали с преса или сешоар,важното е да ползваш качествен препарат за изправяне и предпазване,аз ползвам професионални

Има голямо значение, както с какво изправяш така и с какво мажеш. Зависи от косата. С пресата косата винаги става права - идеално със или без мазило, а със сешоар, доста добра козметика е необходима за да се постигне перфектно права коса,за по кратко време. Иначе може да си опъваш цял ден и 5 мин след теб косата пак да се навива. Всички ползваме ПРОФЕСИОНАЛНИ. Не помогна особено  Whistling

# 5
  • Мнения: 289
Аз, въпреки че не искам права коса, веднъж се изправях с Цимент на Керастаз и четка+сешоар. После една седмица нямаше помен от къдрици. Косата става гладка, а  продукта, веднъж нанесен, държи до 5 измивания. Смятам да си купя Цимент/тогава пробвах малко количество от този на приятелка/ и да си го ползвам когато имам повод. Hug

Кажи повече за този Цимент, как се нанася, на мокра или суха коса, преди или след изправянето.

# 6
  • Мнения: 483
Косата ми е чуплива с дебел косъм.Изправям я с преса и крем за изправяне на Лореал (от професионалната серия). Също така слагам кристали, те също изглаждат косъма. Доволна съм, защото получавам много добър резултат, но за съжаление на следващия ден вече съм с начупени краища и пак се налага да мина някои кичури с пресата.
Аз, въпреки че не искам права коса, веднъж се изправях с Цимент на Керастаз и четка+сешоар. После една седмица нямаше помен от къдрици. Косата става гладка, а  продукта, веднъж нанесен, държи до 5 измивания. Смятам да си купя Цимент/тогава пробвах малко количество от този на приятелка/ и да си го ползвам когато имам повод. Hug
И други момичета са споделяли, че резултатът от термичния Цимент е траен. Ще го пробвам като последна надежда. ДАно да има ефект и при мен.  Simple Smile

# 7
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Моята коса е чуплива но с ужасен обем и много гъста с дебел косъм. Всичко събрано на куб.... Рядко полазвам пресата, ходя си с вързана коса и се суша със сешоар, преди това пръскам с препарат за предпазване. Кристалите ми омазняват много косата и за нула време се начупва. Не съм ползвала кой знае колко професионална козметика за тази цел но може би е време да се замисля  newsm78

# 8
  • Мнения: 4 496


Кажи повече за този Цимент, как се нанася, на мокра или суха коса, преди или след изправянето.

На влажна коса се нанася, преди изправянето. Може и на почти суха.

# 9
  • Мнения: 471
изправям се с пресата ,без да използвам други препарати  Grinning

# 10
  • Мнения: 121
изправям се с пресата ,без да използвам други препарати  Grinning

И аз така и ми държи до следващото миене. Сигурно зависи и от пресата.

# 11
  • Мнения: 2 229
изправям се с пресата ,без да използвам други препарати  Grinning

И аз така и ми държи до следващото миене. Сигурно зависи и от пресата.

Каквато и да е пресата, това е доста вредно за косата. Thinking

# 12
  • Мнения: 121
Изправям е от доста време, но не прекалявам де  косата ми е супер.

# 13
  • Мнения: 471
Каквато и да е пресата, това е доста вредно за косата. Thinking

Изправям е от доста време, но не прекалявам де  косата ми е супер.

да ,но това го правя 3-4 пъти в месеца  ... а слад пресата винаги правя маски  Mr. Green
 

# 14
  • Мнения: 1 941
Искам да питам този Цимент дали е само за хмммм как да кажа.... чупливи коси? Дали ще подейства при яко къдрава коса?

Общи условия

Активация на акаунт